2733
2734

من از دخالت اطرافیا خسته شدم

همش سرک میکشن تو زندگیم 😭

ما قبلا خونمون یه شهر دیگه بود اونجا زیاد فامیل نداشتیم و اوضاع بهتر بود ولی از وقتی خونمونو آوردیم شهرستان(کل فامیلا اینجان) همش باید برای هر کار توضیح بدم....‌‌

یه خاله دارم نزدیک خونمونه هیلی باهاشون ارتباط داریم هر کاری میکنم میفهمه بعد به اون یکی خالم میگه و همینجوری پخش میشه

مثلا من رفتم کلاس رانندگی سر اولین جلسه زنگ زده بود به اون یکی خالم که تو تهرانه(اون خالم ک تو تهرانه خییییلی فضوله)بعد اونم به زن داداشم ک همسایشونه گفته بود،زن داداشمم با داداشم دعوا کرده بود که چرا خانوادت هیچی بهم نمیگن

بابا اصن مگه این موضوعا به کسی ربط داره؟

به کسی چه ما چیکار میکنیم چیکار نمیکنیم؟یه مهمون میاد کل فامیل میفهمن یه لباس میگیرم کل فامیل میفهمن،موهامو رنگ کردم الان همه میدونن

بعدم اگه بهشون نگی گِله میکنن که چرا هیچی به ما نمیگین

😭😭😭😭بگید چیکار کنم؟چجوری بگم ک ول کنن

تحت هیچ شرایطی نمیخوام و نمیتونم ناراحتشون کنم ولی فضولیاشون خیلی وقتا باعث دعوا شده

میخواستم امسال کنکور بدم،دختر خالم انقدر تو اتاقم فضولی کرد تا کتابارو دید بعد به خالم گفت خالمم به خاله ی تهرانم گفت ،خاله ی تهرانمم به همه گفت

الان همه میدونن(من جز مامان بابام دوس نداشتم کسی بدونه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم زندگی تو شهر کوچیک و وسط فامیل همینه من آرزومه یه روزی پول دار بشیم و بریم مرکز استان خونه بخ ...

والا ما مرکز استان بودیم...بابام دلش برای شهرش تنگ شد مارو آورد تو این خراب شده

وای ماشالا

راحت ترین راهکار قطع ارتباط و کم کردن ارتباطت هس

خونه تون جابجا کنید از کنار خاله ات

بعدم در کل یه حالت من هرکار میکنم که دلم بخاد و به کسی ربطی نداره داشته باش برا خودت همه کار بکن نظرم دادن بلدشو جواب بدی مثلا میگن چرا نگفتی بگو فک نمیکردم ب شما ربط داشته باسه یا مگه باید از شما اجازه بگیرم صاف با این حرفا بزن تو دهنشون

بدم میاد از ادمای فضول

کسی که ارامشتو بهم میزنه ولو خانواده خودت قطع رابطه و قیدشونو بزن تمااااااام

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706