2726
عنوان

مسافرت تو کرونا ......واقعا که 😕

241 بازدید | 32 پست

لطفا ، خواهشا سفر نرید بخاطر جون خودتون و هم وطناتون سفر نرید😐

اخه مگه پزشکا و پرستارا چه گناهی کردن چرا اینقدر سفر میرید و کرونا رو با خودتون این طرف و اون طرف میبرید 

دلتون به حال خودتون و خانوادتون بسوزه لطفا حتی اگه شما خودتون کرونا نگیرید میتونید ناقل این بیماری باشید😶

خیلی ها سفر نمیرن و حتی از خونشونم بیرون نمیرن و تمام پروتکل ها رو رعایت میکنن ولی متاسفانه  بخاطر سفر بعضی از دوستان تمام زحمات هدر میشه 

لطفا مسافرت نرید دوستان 🌹

کشور من جهان است و دین من انجام کارهای خوب 😇✌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

موافقم بخدا افسردگی گرفتیم همه خانواده اما اصلا مسافرت نمیریم جز خونه و سرکار اصلا جایی نمیرم و خوشبختانه نمردم نمیدونم بعضیا چجوری دلشون میاد این ریسک و قبول کنن که برن سفر حتی اگه موقع برگشت یکیشون بمیره

تازه کلیم عکساشو میزارن تو اینستا

یکیش همین نگین عابد زاده با بچه ی یه ماهه پا شد رفت اونم با خانواده 

چقدر از دستش حرص خوردم 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بیخیال.اونایی که میرن با این حرفا نمیشه جلوشون گرفت.

فقط خود کرونا میتونه جلوشون بگیره😬😬🤭🤭🤭🤭🤭🤭

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

وقتی اعلام می کنن همه شهرها آبی شده و مدارس هم تو بعضی شهرها باز شده، برای چی مسافرت نرن؟

مردم هم سواستفاده می کنن و مسافرت شونو میرن

موافقم بخدا افسردگی گرفتیم همه خانواده اما اصلا مسافرت نمیریم جز خونه و سرکار اصلا جایی نمیرم و خوشب ...

واقعا منم نمیدونم خیلی بی ملاحضه هستن 

کشور من جهان است و دین من انجام کارهای خوب 😇✌
2706