2726
عنوان

دوستان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش خوب میشی انشاا....من چند تا آشنای دیگه هم دارم که داشتن و الان حالشون خوبه ولی اوضاع زنداییم خیلی بد بود و بیشتر دکترا جوابش کرده بودن .یه دکتر خوب تو تهران عملش کرد کامل خوب شد

2728

نگران نباش

بیا تاپیک اخرم بدرد دوستتون میخوره

سلامتی رو تجسم کنه عالیه

ما داشتیم کسی که سرطان داشت کامل خوب شد

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

راستی یکی رو میشناسم خونریزی مغزی کرد ولی خوب شد الان حالش کاملا خوبه

خونریزی از تومور خطرناک تره!

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
دلم نمیخواد کسی بدونه😔

خلاف کردی مگه؟؟؟؟؟

خوب میشی مطمئن باش بابا

میخوای ازآینده بدونی  هرسوالی که توذهنت هست جوابش رو بدونی  میخوایی هرکاری ازقبل نتیجه ا ...

بله 

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
خلاف کردی مگه؟؟؟؟؟ خوب میشی مطمئن باش بابا

ممنون 🌷🌷🌷🌷🌷🌷

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
ان شاالله که خوب میشن

خیلی ممنون🌷🌺🍀🌷

2706