2733
2734

من حالم خیلی بد میشه باهاش

اصلا متنفرم ازش

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

منم نخوردم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب نخور

خب نمیخورمم😂😂از اول بارداریم تا حالا شاید کلا ۱۰ تالیوان خوردم ...ولی خب میگن باید هرروز بخوری منم بدم میاد 

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
منم نخوردم

قرص کلسیم میخوری؟؟؟پادردت نداری؟؟

من عاشقش بودم.... ولی کلسیمت رو تامین کن 

قرص کلسیم دکتر بهم نداده 

شبا خیلی پاهام درد میگیره

2738
خب نمیخورمم😂😂از اول بارداریم تا حالا شاید کلا ۱۰ تالیوان خوردم ...ولی خب میگن باید هرروز بخوری منم ...

نه باید نداره،بجاش خامه بخور،دوغ و ماست و پنیر بخور،مهم کلسیمه که لبنیات به بدنت برسونه

قرص کلسیم میخوری؟؟؟پادردت نداری؟؟

اره عزیزم،کلسیم و دی میخورم،بیشتر لگن درد دارم که دکترم میگه طبیعیه ازین هفته ها

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
نه باید نداره،بجاش خامه بخور،دوغ و ماست و پنیر بخور،مهم کلسیمه که لبنیات به بدنت برسونه

من هرروز سر هر وعده غذاییم ماست میخورم فقط همین 

قرص کلسیم دکتر بهم نداده  شبا خیلی پاهام درد میگیره

من با اینکه میخوردم..البته روزی ی لیوان فقط...ولی ماه ۸ دکتر بهم کلسیم خارجی داد...شما پنیر لاکتیکی و ماست بخور....دوغای بیرونی که خاصیت نداره ...ماست هم پروبیوتیک بخور

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2706