2737
2734
عنوان

کیا مامانشون اینجوریه؟

215 بازدید | 15 پست

سلام نمی‌دونم چرا مادر من یا مادر شوهرم اینجورین مخصوصاً مادرم، دارم براش یه چیزی رو توضیح میدم احساس میکنم تو یه باغ دیگست بعد میگه نه باید اینکارو میکردی بعد براش توضیح میدم مامان دارم میگم خب چیشد چیکار کردم انگار نه انگار دوباره حرف خودشو میزنم بخدا اعصابم خورد میشه😬بزارین مثال بزنم بهتر متوجه شین مثلاً یه بار داشتم خامه صبحانه رو باز میکردم بعد مامانم میگه نه اینجوری نباید باز میکردی اینجوری باز کن بعد من میگم خب به این دلیل نتونستم اینکارو کنم بعد دوباره میبینم میگه خب نه باید اینجوری باز کنی بعد من🙁اصلاً حس میکنم هیچ حرفای مارو نمیشنوه حرص آدم در میاد، واقعاً چرا؟ شمام همین مشکلو دارین؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوب فقط حرف خودشون رو قبول دارن  هی تو توضیح  بده  فایده نداره😁😊

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2738

😄😄😄اره

منم همین داستانو دارم.انگار برا خودم حرف میزنم

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

مادرم نه. بابام اینجوریه و ابجی بزرگم. حس میکنم صدامو نمیشنون اصلا ادراک ندارن هرچی میگی متوجه نمیشن🙄

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

مامان منم همینجوریه حتی بدتر خیلی اذیتم میکرد خیلی

ولی الان طاقت دوریشو ندارم راسش وقتی میخام برم بیمارستان حالا ک نمیتونع پیشم باشه خیلی میترسم😔😔😔😔😔😔😔همش میگم حاضرم خونه باشم هزارتا حزف بزنه بهم اصلا منو بزنه رو مخم برع ولی فقط پیشم باشه

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐

شوهر من اینجوریه دلم میخواد سرمو بکوبم تو دیوار از دستش😭💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

من حتی درباره موضوعات مهم هم نظر که میدم تو ذهنش نمیمونه بعد همووووون حرفو یکی دیگه بزنه تو ذهنش میمونه و میگه وای چه حرف قشنگی و همه جا هم از اون طرف نقل قول میکنه حرفو.

منم سعی میکنم دیگه اصلا نظر ندم وقتی مهم نیی حرفام

💜عضو گروه بنفش مانکن های زیبا💜وزن شروع ۸۱/۱۰۰☹️وزن تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳  ۷۸/۸۰۰🤕وزن فعلی ۷۶/۹۰۰😍 وزن هدف ۶۳💪🤩
2706