2733
2734
عنوان

بدم میاد از اوناییکه حرفاشونو تو استوری میزنن😒

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا کاری ندارم به سلیطه بازیای دوستات 

ولی خب بعضی حرفارو نمیشه رک به طرف زد... وقتی میدونی استوریتو میبینه این بهترین کاره ک بهش بفهمونی مثلن از دستش ناراحت یا دلخوری و جالبه ک خودش میفهمه ها ولی به روش نمیاره 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
حالا کاری ندارم به سلیطه بازیای دوستات  ولی خب بعضی حرفارو نمیشه رک به طرف زد... وقتی میدونی ا ...

خب مشکل اینه بقیه ام به یه ورشون نمیگیرن ولی خب زشته واسشون کلا.مثلا یکی مث من نگا میکنه میبینه عه یارو با خانواده شوهرش مشکل داره مثلا.منم بوده بارها از یکی ناراحت بودم ولی اصلا واسم خاله زنک بازیه تو استوری شر و ور بنویسم

این که استوری تشکر از کسی رو میزنن خیلی خنده داره😅😅😅 خب حضوری برو تشکر کن ،چه کاریه😂😂😂😂

مثلا عکس گلشونو میزارن میگن خیلی ممنون شوهره عزیزم

خو برو بهش بگو دیکه چرا استوری میزاری 

😂😂😂😂😂😂

الان همه میگن وای چقد خزو خیلن وای اه اه وای پیف پیف اونایی هم که ۲۴ساعته اون قرمزی دور استوری شون نمیره منم یه عالمه من همش من 😒😒😒😒😒😒😒

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2706