2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی امثال تتلو و پویان مختاری و میلاد حاتمی و ساشا سبحانی و غیره میرن ترکیه و سایت شرط بندی میسازن و هی برای پلیس ترکیه دردسر درست میکنن معلومه مردم ترکیه دید خوبی به ایرانیا پیدا نمیکنن و اونارو حقیر میشمرن

2731
اینا فتوشاپه الکیه باور نکنید

اصلا واقعی باشه.

یه آدم مریض نژاد پرست این کارو کرده نه کل مردم ترکیه که.

ما خودمونم از این رفتارها کم نداریم...اون دید بدی که به مردم افغانستانی داریم،اون پرچمی که تو راهپیمایی و تظاهرات میسوزونیم،اینکه میگیم مردم فلان کشور ال و بل هستن کلی برچسب بد بهشون میچسبونیم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

رفتارای نژاد پرستانه س دیگه، ضمن اینکه کلی ایرانی دزد و اختلاسگر و دنبال کثافت کاری میرن اونجا اصلا دید خوبی به ایرانیها ندارن متاسفانه! آدمای خوب هم زیاد میرنا ولی خب بدا بیشتر به چشم میان

دروغ نمیگن عزیزم به چه دلیل باید دروغ بگن بچه که نیستن

عزیزم لابد یه چیزی میدونم که میگم یه همچین چیزی امکان نداره

یه فیلمی چیزی میگرفتن خب

اگه به حرف باشه که هر کس میتونه هر مزخرفی دلش خواست بگه باید مدرک آورد 

منم اگه ترکیه ای بودم از ایرانیها متنفر بودم گرچه الانم همچین عاشق ایرانیها نیستم 😂

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

سال ۹۳ من به قبرس رفته بودم و میخواستم شارژر گوشی بگیرم و داشتم قیمت گوشی و این چیزا می‌پرسیدم، فروشنده وقتی فهمید ایرانی هستم گفت ما به شما چیزی نمیفروشیم،😏  

🎵maybe we could be a symphony 🎵
2706