2737
2734

به دکترت بگو.بهت پماد میده یا قرص 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم هفته ۲۸ داشتم،با یه دوره قرص و پماد برطرف شد

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
وای یعنی به دکترت نگفتی؟عفونت باعث زایمان زودرس میشه ها

گفتم کپسول داد،خوردم کامل تاثیر نداشت،میترسم باز دارو بده،اخه اون هفته ای ک خوردم بچم وزن نگرفته بود میگم شاید برا اون بوده

2738
گفتم کپسول داد،خوردم کامل تاثیر نداشت،میترسم باز دارو بده،اخه اون هفته ای ک خوردم بچم وزن نگرفته بود ...

نزدیکی نداشته باش،شیرینیجات کم بخور،لباس زیرنپوش،دستمال توالت هم‌مصرف نکن 

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
گفتم کپسول داد،خوردم کامل تاثیر نداشت،میترسم باز دارو بده،اخه اون هفته ای ک خوردم بچم وزن نگرفته بود ...

عزیزم منم عفونت ادراری داشتم با چنددوره دارو برطرف نشد،دکترم گفته خطر عفونت بیشتر از مصرف داروعه،تااخر بارداریم قرصو باید مصرف کنم،وزن بچم هم با مصرف گوشت و پروتیین تاالان خوبه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست