2726
عنوان

روز مادر ... ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه نمیدونم ولی اخه  مگه میشه دختر باشی و مامان تو بوس نکنی فک کن خودت مامان شدی دوس داشته باش ...

من یادم نمیاد مامانم ما رو بوس کرده باشه حتی پدرم.من همیشه تشنه محبت بودم حالا ن از خونواده دیدم ن شوهر

2728

یک هفته کارای خونه رو انجام بده بهش استراحت بده

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

من برا مامانم پک زعفرون ۳گرمی با هل و زعفرون کوب سفارش دادم ۹۲تومن قیمتشم عالی 

یکی هم برا مادرشوهرم ک حسود رابطه منو مامانمه

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
من یادم نمیاد مامانم ما رو بوس کرده باشه حتی پدرم.من همیشه تشنه محبت بودم حالا ن از خونواده دیدم ن ش ...

خوب منم  همین طور فقط برا بابام  اونم گاه گاهی بوس میکنه .تو پیش قدم شو شاید  اونام نشون  دادن😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
پدرم فوت شد مادرم هم فقط مناسبتها

خدا رحمت شون کنه ❤خوب قدر مامان تو بدون تو ی بار انجام  بده هیچی هم نشه ثواب  ک داره

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
خدا رحمت شون کنه ❤خوب قدر مامان تو بدون تو ی بار انجام  بده هیچی هم نشه ثواب  ک داره

نمیتونم دیگع بعد این همه سال..طوری تربیتمون کرده ک ارتباطمون زیاد صمیمی نیی ک همدیگه بغل کنیم حتی خواهرا و برادرا..اینم بخاطر اموزش مادرم بوده ک خشک تربیتمون کرد..حتی میگفت جلو داداشا هم حجابمون بسته باشه غیر روسری و چادر..کلا فقط تونست بچع بزرگ کنه ک سیرش کنه فکر امپزش و تربیت درست نبود

2706