2733
2734
عنوان

کسی با کلومیفن باردار شده؟؟؟

86 بازدید | 14 پست

فولیکول سایز چند داشتین؟؟؟امپول آزاد سازی هم تزریق کردین؟؟؟

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
من لتروزول با دوتا امپول ازاد سازی به فاصله دوروز و فولی10

من فولی۱۸و‌۲۵داشتم و یه دونه آمپول اچ سی جی‌زدم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من لتروزول با دوتا امپول ازاد سازی به فاصله دوروز و فولی10

مطمعنا با ۱۰ ک باردار نشدی اون موقع ک سنو دادی سایز ۱۰ بود چند روز بعد ک ازاد شد بزرگتر شده  خود هاچ سی جی هم سایز فولیکول و روزی ۲ ۳  میل بزرگ میکنه

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
من شبی دوتا میخوردم .۶ماه مصرف کردم‌که ۶مین ماه نتیجه گرفتم فولی ۱۳ ۱۶ ۱۸ ۲۳ داشتم که یکیش گرف امپول ...

عزیزم یعنی ماههای قبلش فولی نداشتی؟؟؟؟؟

2738
من تازه دارم میخورم دکتر بهم گفت از 3پریودی تا 7روزی دوتا بخورم 

من از شب پنجم این ماه هم اگه نتیجه نگیرم باز باید بخورم

نه نداشتم 

یعنی ممکنه یکی از این دوتا فولی من بگیره؟؟؟درد وحشتناک داشتم تو روزای تخمک گذاری

نه نداشتم 

عزیزم من ده روز مونده به پریودم سمت راست زیر دلم درد داره شما اینجوری نبودی؟؟؟

مطمعنا با ۱۰ ک باردار نشدی اون موقع ک سنو دادی سایز ۱۰ بود چند روز بعد ک ازاد شد بزرگتر شده  خو ...

دوتا فولی 10داشتم اینجا باردار بوده با فولی6باردارشده خدا بخواد هرچیزی میشه😉😉

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
دوتا فولی 10داشتم اینجا باردار بوده با فولی6باردارشده خدا بخواد هرچیزی میشه😉😉

میدونی گاهی تخمک گذاری اشتباه حساب میکنیم...خیلی ها وسط سیکل برا اندازهگیری سایز ‌فولیکول میرن سنو گرافی و میبینن سایز کمه و نمیدونن این فولیکول رشد میکنه ولی اهسنه تر ...و ازاد شدنش هم یکم دیر تر و چند روز بعد ازاد میشه و میگن ما با فولی ۶ باردار شدیم...من ی نفر دیدم میگفت فولیکولم ۱۰ بود بعد ک ازش پرسیدم چند روز بعد سنو شما نزدیکی داستی و طبق سنو تشکیل قلب و انتی می فهمیدم ۷ ۸ روز بعد اون سنو تخمک گداری کرده و این تخمک ش رشد کرده و سایز بزرگتری رسیده تخمک زیر ۱۶ اصلا کیفیت و هسته درست حسابی نداره 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2706