2733
2739

اخه تربیتش از اول اینطور بوده اگه چند بار تذکر دادی فایده تداشته متاسفانه دیگه همینه که هست

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همدردیم🤦تازه شوهر من میگوزیه زیر پتو کلمو هم میکنه زیر پتو.یه شب زد تو اینترنت اینترنت خر نوشته بود جلو گیری میکنه از سکته.وقتی میخواد بگوژه میگه پری پری از اون ضد سکتیه میخوام بدم سوراخ دماغتو گشاد کن😒

2728

خب مریض میشه نگوزه ...

این شادیای کوچیکو نگیر ازش گناه داره

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

من تعجب میکنم چطوری بعضی زن و شوهرا انقدر روشون به هم باز میشه؟😱 

من تا یکسال پیش همسرم خونه بود روم نمیشد دستشویی طولانی برم. تا حالا هیچ کدوممون این کار زشت و چندشو انجام ندادیم. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
تازه بعدشم میخنده مسخره بازی در میاره بیشتر حرصم میگیره دلم میخواد نفت بریزم روش اتیشش بزنم

مشت در برابر مشت...تو هم بگوز...یا کیف‌میکنی یا اونم حالش بد میشه دیگه نمیگوزه

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻

چندش  ی بار ک این کارکرد برگرد بگو واقعا خجالت نمیکشی نمیتونی جلوی خودتو نگه داری بااین سنت؟؟؟بعد اینم بگم معدش مشکل داره ک اینجوریه 

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
2706