2726
عنوان

میشه یه چیزی بگی آروم بشم؟😔

275 بازدید | 50 پست

بچه ها.. من تو اقدامم. با اینکه خیلی از علائم بارداریو داشتم، یه دفعه الان پریود شدم.  

حتی یه روز زودتر از موعدم..  

خیلی دلم گرفته...

دائماً یکسان نباشد حال دوران،غم مخور😍

انشاالله قراره بزودی تو همین ماه ها باردار بشی که زودتر از موعد پری اومده

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به زمان بندی خدا ایمان داشته باش

یک زمانی بهت نی نی میده ک خودتم باور نمیکنی 

مطمئن باش🥰

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

ی دست بزار رو گردنت خدا رو قشنگ حس میکنی از دلت اروم میگیره  اون بخواد ک میخواد مامان میشی عزیز دلم چن سال دیگه بزرگ ک شد با زبون شیرین اش روز مادرم بهت تبریک میگه😍😘😘😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

عزیزم من خودم چهارماهه اقدامم ولی هنوز خبری نشده 

باهر پریودی حالم گرفته میشه ولی دیگه چکار میشه کرد باید صبر داشته باشیم 

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن
انشاالله قراره بزودی تو همین ماه ها باردار بشی که زودتر از موعد پری اومده

ان شاءالله. دعا کنین برام..

من که به امام رضا گفته بودم خواهش میکنم بی بی چک مثبت بشه خبر بارداریمو تو حرم به همسرم میدم(ساکن مشهدم)

ولی خب نشد...     

هر چه دلم خواست ن آن میشود هر چه خدا خواست همان میشود

دقیقااااا

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن

عزیزم لحظه ب لحظه درکت میکنم.منم ۵سال منتظر بودم.خدا بهترین زمان و در نظر گرفته برات

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
عزیزم لحظه ب لحظه درکت میکنم.منم ۵سال منتظر بودم.خدا بهترین زمان و در نظر گرفته برات

یعنی بعداز پنج سال باردار شدین ؟

مگه چندوقت اقدامی ؟؟

دعوام نمیکنی بگم ماه اولم..؟   

آخه من استرسم از اینه ک متاسفانه اطرافیانم فهمیدن تو اقدامم.. بخاطر دلایل زیادی..

حالا اینکه همش منتظرن اذیتم میکنه این موضوع..

خودمم کارمو سه ماه پیش ول کردم ک بشینم خونه استراحت کنم بعدش اقدام کنم، این خونه نشینی و بیکاری باعث شده ذهنم همش درگیر این موضوع باشه و....

2706