2737
2734

چون چیزای منفی بیشتر به چشم میان.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نمونه اینکه من عاشقم و خدا بهم بدتش همیشه ام میگم بده همراه با صلاحت بده بهم

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
2731
یه نمونه اینکه من عاشقم و خدا بهم بدتش همیشه ام میگم بده همراه با صلاحت بده بهم

خوب تو عاشقی 

کلا دنیا رو دارم میگم چرا یچیز مثل کرونا از نوع خویش نیست که هر روز بهتر و بیشترش بوجود بیاد 

2738

چون ادما بد شدن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چند تا چیز مثبت رو مثال بزن مثل کرونا تا نامحدود ادامه داشته باشه هر روز هم جهش یافته از بشه خوشبختی

هنوز دارم نفس میکشم

قلبم از تپیدن خسته نمیشه

هنوز کرونا نگرفتم

یه سقفی بالای سرم هست

یه لقمه نون واسه خوردن دارم

خانواده ام پیشم هستن

توان اینو دارم که برای اهداف بجنگم.

در حال حاضر در امنیت هستم.

اینا نعمتن چرا واسه اینا خدا رو شکر نمیکنیم فقط بابت سختیا گله میکنیم؟

به قول دکتر انوشه یه لیوان آب و یه جا بذاری آبش بخار میشه هوا میره توش.ما نمیتونیم مثلا با قاشق هوا رو بیرون بیاریم ولی میتونیم تو لیوان آب بریزیم که خالی نشه

ذهن ما هم همینه.نمیتونم افکار منفی رو بیرون بیاریم.ولی میتونیم افکار مثبت بهش اضافه کنیم.

هیچ چیزی تو دنیا ابدی نیست.همون طوپری که خوشیا ناپایدار اتفاقات بد هم میگذرن و میرن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706