2726

چه کارهای میکنید .چی استفاده میکنید که خودتون و خوب نگر دارید .مثلم پوست دست وصورت .موهاتون پر پشت وزیبا باشن. ناخوناتون.لب وچشم والرو. اندامتون.بگید ماهم از تجربه شما استفاده کنیم🥰

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

مراقب خورد و خوراکم هستم پیاده روی میکنم حتما چون حساسم رو اندامم

پوست دستم اکثرا خشک میشه شب عسل و آبلیمو میزنم بهش

صورتمم ده روز یه بار بلک ماسک 

همینا

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو اینستاگرام انقدر میبینم

روتین روزانه شبانه 

ماسک قبل حمام بعد حمام

واقعا که وقت میکنه؟ البته پول اش غم هنگفت میشه

ولی واقعا کسی انقدر بخواد چیز میز بنابه به خودش خیلی طول نمیکشه؟؟؟

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔

هیکل که ورزش و رژیم 

صورت شفاف آب زیاد 

مراقبت پوستی خاصی نمیکنم چون سنم کمه فقط بعضی وقتا دلی ماسک درست میکنم مثل سیب زمینی و تخم مرغ یا ماست و تخم مرغ و عسل 

اسکراب لب با عسل و دارچین 

ولی ژل آلوورا رو همیشه سعی میکنم خونه داشته باشم به صورتم بزنم درمان آنی جوشه  

اگه میخوای زیر چشمت سیاهی نداشته باشه همیشه دو تا قاشق فلزی تو یخچالت باشه صبا که پا میشی زیر چشمت فشارشون بده 

برای موهام آمپول بیوتین بپانتین میزنم هفته ای یبار بعضی وقتاام همین ژل آلوورا یا آب برنج روغن زیتون و اینا میزنم 

قبلا برای مژه هام روغن نارگیل استفاده میکردم که اصل بود و از عطاری گرفتمش شرکتی نباشه 

جدیدا..کرم ضد لک پریم میزنم... میخام موهامو نانوکراتین کنم روزا ژل آلورا میزنم.. آها قرص زینک پلا ...

الان خوبی راضی هستی

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
الان خوبی راضی هستی

زینک چون سالها استفاده کرده بودم و هی قط میکردم(چون چاق میکنه) خوبه واقعا ..

کرم پریم لک رو از بین نبرده فقط حس میکنم روشنتر شدم..خیلی وقتا کرم پودز نمیزنم..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
هیکل که ورزش و رژیم  صورت شفاف آب زیاد  مراقبت پوستی خاصی نمیکنم چون سنم کمه فقط بعضی وق ...

مرسی گلم فقط میشه بگی ماسک چه جور درست میکنی .کیا میزنی؟   صورت تمیزه لک وجوش نداری

مرسی گلم فقط میشه بگی ماسک چه جور درست میکنی .کیا میزنی؟   صورت تمیزه لک وجوش نداری

من چند وقت پیش بخاطر ژیلت زدن به صورتم جوش دراوردم الآن دارم با آب خوردن و ژل آلوورا از بین میبرمش 

البته یه صابون فیروزم از فروشگاه خریدم هنوز نزدمش ضد آکنس نمیدونم تاثیر داره یا نه 

برای ماسکاام میتونید سیب زمینی و رنده کنی و آبشو با ماست یا تخم مرغ قاطی کنید بزنی صورتت پوست و سفت میکنه و روشن میکنه و آکنه و لک و کمتر میکنه 

ولی اگه میخوای همیشه پوست شفاف داشته باشی آب روزی ۸ لیوان معجزه میکنه👌

من چند وقت پیش بخاطر ژیلت زدن به صورتم جوش دراوردم الآن دارم با آب خوردن و ژل آلوورا از بین میبرمش&n ...

مرسی گلم ولی تواین سرما اخه نمیشه ۸ لیوان آب خورد😆🤭همش باید رفت دستشویی