2733
2734
عنوان

توروخدا میاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 44 پست
آره معلومه بعدشم گفته وابسته نشیم دیگه داره کم رنگ میکنه رابطه رو البته نظر منه 

این ازهمون اولی قصد کرد به خانوادش بگه گفت بهم گفت بذار وابسته نشیم 😞😞بذار عشقمون بمونه برا نامزدی😔

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
بهش پیام نده  احتمالا خانوادش نظرشو عوض کردن  تو مسئول شرایط خانواده خودت نیستی  و ...

فک میکنم عموش مخشو شستشو داده

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ازهمون اولی قصد کرد به خانوادش بگه گفت بهم گفت بذار وابسته نشیم 😞😞بذار عشقمون بمونه برا نامزدی ...

خودت انگاری داری خودت قول میزنی قشنگ یه پیام بده ازش بپرس ته این رابطه چیه رو در وایسی نداری 

به نظرم میترسی با واقعیت رو به رو بشی

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

نیلو جان 

فقط سه روز پیام نده زنگ نزن 

به خودت برس

بخند 

برقص 

برو پیاده روی 

مشغول باش 

با دوستات برو بیرون 

عزیزم 

اگه خودت و دوست داشته باشی و به خودت احترام بزاری 

بقیه هم بهت احترام میزارن 

تو خیلی با ارزشی 

اینقدر نچسب

فقط بسپارش به خدا

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731
خودت انگاری داری خودت قول میزنی قشنگ یه پیام بده ازش بپرس ته این رابطه چیه رو در وایسی نداری  ...

گفتم گفت صبر کن درست میشه هیچ اتفاق بدی نیوفتاده صبر کن این جوابم داد

نیلو جان  فقط سه روز پیام نده زنگ نزن  به خودت برس بخند  برقص  برو پیاده رو ...

من سه روز واقعااا پیام نمیدم ببینم.اون چیکار میکنه تا اخر هفته اینده هم برا خانوادش صبر میکنم ببینم خبری میشه ازشون یانه اگه نشد دیگه نمیخوان منم میرم پی زندگیم گرچه میدونموازغصه میمیرم ولی چاره ای نیس😔

2738
تاپیک کاربر (دختر_گرانبها) رو خوندی؟

نه عزیزم نخوندم

من فکر میکنم نظر خودش منفیه  داره اینجوری میکنه که وابسته ش نشی  و آروم آروم ازت جدا شه

واقعا؟😔😔😔😔

اصلا اهمیت نده عزیزم خدا بهترشو واست نگه داشته اینا رهگذرن مثه خیلی از ماها که اومدن و رفتن و گذشت ع ...

خیلی دوسش دارم ووابستشم. بعد فک میکنم جلو خانوادم خجالت میکشم😔😔با این که وضعمون خوب نبود کلی هردفعه ازشون پذیرایی کردیم بهشون احترام گذاشتیم😞

من سه روز واقعااا پیام نمیدم ببینم.اون چیکار میکنه تا اخر هفته اینده هم برا خانوادش صبر میکنم ببینم ...

کمتر گله کن

کمتر  غر بزن

کمتر خودت و دست کم بگیر 

بچه یکم اعتماد به نفس داشته باش

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

گلم اصلا برات مهم نباشه راضی باش به رضای خدا ما که نمیدونیم حکمتش چیه، تو هم خودت رو دور کن شما یک خانم هستی   شأن و شخصیتت والاتر از این حرفاس بذار بدونن برای خودت ارزش قائل هستی، خوب بخور خوب بپوش خوش بگذرون بذار بدونن غصه اینو نمیخوری، کسی که تو رو بخواد با همه شرایطتت موافق حتی خانوادت چون خدا رو در نظر داره.

یا رب روا مدار که گدا معتبر شود.
2706