2733
2734

هر زنی علاقمند است همسرش تنها مال او باشد و قلب شوهرش را به تنهایی تصاحب کند اینجاست که سیاست زنانه لازمه‌ی به دست آوردن عشق مردان می‌شود. زنان قابلیت‌های بسیاری برای برانگیختن نقاط قوت رفتاری در شوهرشان دارند.

رک صحبت کنید مطمئن باشید که روشن و واضح حرف می‌زنید. مردان بیش از زنان به پیام‌های روشن و در عین حال مختصر احتیاج دارند. کنایه زدن در مورد آنچه میتوانید مستقیما به زبان بیاورید، احتمالا به علت ترس از عدم پذیرش است. چنانچه روشن و واضح سوالی را بپرسید، پاسخی روشن و واضح دریافت خواهید کرد. در رابطه شخصی ممکن است گاهی چنین چیزی ناراحت کننده باشد، ولی در محل کار سؤال‌های روشن می تواند مفید باشد.

ابراز احساسات و هیجاناتی مانند گریه کردن در مذاکرات می تواند به سادگی جایگاه تان را به خطر بیندازد. مردان در اجتماع یاد گرفته اند کمتر از زنان احساسات شان را به نمایش بگذارند.

- مختصر صحبت کنید. اگر از همسرتان چیزی میخواهید واضح و آشکار به وی بگویید.

- هیچوقت شوهرتان را با فرد دیگری قیاس نکنید؛ مگر آنکه در آن مورد برتری با همسر شما باشد.

- این شما هستید که اقتدار و غرور مردانه یک مرد را شکل می‌دهید و بهبود می‌بخشید.

- توقعات و نیازهای مالی خویش را تنها زمانی مطرح کنید که مطمئن باشید شوهرتان قادر به براوردن آنهاست.

- از کلمات عاشقانه و محبّت آمیز در طول روز استفاده کنید.

- صادق باشید، زیرا تنها در اینصورت است که حق دارید از همسرتان توقع رفتار و گفتار صادقانه داشته باشید.

- شما میتوانید از زندگی کردن با مرد خود لذّت ببرید، بدون آنکه خود و خواسته هایتان را به فراموشی بسپارید

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

در مسائل کاری و اجتماعی همسرتان مستقیماً دخالت کنید، خیلی دوستانه و غیرمتعصبانه به افعال وی ناظر باشید.

همسر خود را با مردان دیگر مقایسه نکنید .

گاهی اجازه دهید همسرتان با دوستانش به تفریح بپردازد.

به همسرتان همیشه و در مقابل دیگران احترام بگذارید ، این کار شما موجب بالا رفتن اعتماد به نفس او می گردد.

با حرف و عملتان به شوهرتان بفهمانید که جز او کسی را ندارید.

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

اگر شوهرتان برای خانه خرید کرد حتی یک نان خرید از او تشکر کنید.

از او توقعی بجز محبت نداشته باشید.

درباره خانواده همسرتان در مقابل او بد گویی نکنید و حتی گلایه کوچکی نیز از او نکنید .

با همسرتان با خوش رویی و مهربانی رفتار کنید.

سعی کنید در طول زندگی، برای شوهرتان همسری کنید، هیچ لزومی ندارد برایش مادری کنید.

همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک مرد توقعاتی از همسرش دارد که اگر زن این توقعات را برآورده سازد و در شرایط مختلف طوری رفتار نماید که همسرش از او انتظار دارد ، می تواند همسر خود را جذب خود کند و تا آخر عمر همسر عاشقی داشته باشد . در زیر انتظارات مرد از زن را بیان می کنیم:

یک مرد از همسرش توقع دارد که برای فرزندانش مادری فداکار باشد و برای او یک قهرمان باشد.

یک مرد از همسرش توقع دارد که از کارهای خوبش تعریف کند و تنها از کاستی هایش صحبت نکند.

2728

او دوست دارد همسرش جمله دوستت دارم را به او بگوید و به عنوان یک شوهر و یک پدر به او افتخار کند.

همه مردان دوست دارند همسرشان به آنها احترام بگذارند و آن ها را تحسین کنند.

هیچ وقت مردان تحمل نق زدن یک زن را ندارند پس از نق زدن بپرهیزید.

مردان انتظار دارند که همسرشان آن ها را نادیده نگیرد و به آن ها مسلط نشود.

مردان انتظار دارند که خانم هایشان تمام وقت خود را به کارهای خانه و آشپزی نپردازند و به جای این کارها به نیازهای آن ها رسیدگی کنند. 

خانم های متاهل شما هم تجربه هاتون رو در اختیار بقیه بزارید❤

💌همسرم اهل ابراز #محبت زبونی نیست ....

👈بعضی از مردها ذاتا اهل ابراز محبت کلامی نیستن ولی با کارهای دیگه محبتشون رو نشون میدن مثلا با زیاد کار کردن تا بتونن شرایط خوبی رو برای خانوادشون فراهم کنن.

🔖اونها اینطوری محبت می کنن ولی خانم ها طور دیگه ای دوست دارن. ابراز محبت زبانی برای بیشتر خانم ها خیلی خیلی مهمه.

🔖سعی کنین کم کم ابراز محبت زبانی رو توی خانواده تون باب کنین و به همسرتون یاد بدین که برای اینکه دلتون رو بدست بیاره در کنار زیاد کار کردن ، کارهای رمانتیک و ابراز #محبت و .... رو یادش نره.

💌مثلا بهش بگین : " وقتی بهم زبونی ابراز محبت می کنی انقدر احساس خوشبختی می کنم حس می کنم #خوشبخت ترین زن روی زمینم..."

یعنی با یه جمله هایی نیازتون رو مطرح کنین که همسرتون حس کنه اگه اون کار رو انجام بده خیلی خیلی شوهر خوبی بوده یا خیلی توانمند بوده!!!!

زمانی که به غرور و مردانگی یک مرد حمله می کنید،

✖️ از او انتظار شنیدن یا فهمیدن

نداشته باشید!!

زبانی قوی تر از محبت وجود ندارد.

چه بهتر که مرد به زن بگوید ای کاش همه ی زن ها مثل تو بودند، تو در دنیا نمونه ای

چقدر خوب که زن به شوهرش بگوید ای کاش همه ی زن ها مثل من خوش شانس بودند و شوهری مثل شما داشتند.

نتیجه ی این گونه زندگی سعادت است.

2738

خانومایی که دچار جنگ ذهنی هستن!

از این به بعد این کارایی را که میگم انجام بدید:

✅ اگر کسی (مثلا #مادرشوهر تون) یه چیزی بهتون گفت که ناراحت شدید....

با خودتون بگید:

آیا اگر مامان خودم همینو بهم میگفت ناراحت میشدم؟🤔

خیلی وقتا ما از حرف مادرشوهر ناراحت میشیم فقط چون مادرشوهره!

ولی اگر همون حرفو مادر خودمون بزنه اصلا ناراحت کننده نیست!

جالبه نه؟!

مثلا جمله ی :"علی(شوهرمون) چقدر لاغر شده!"

اگر مادرشوهرمون بهمون بگه "علی چقدر لاغر شده"

انقدددر بهمون بر میخوره....

تو ذهنمون میگیم:

این همش به من تیکه میندازه،منظورش این بود که من به بچه ش نمیرسم که لاغر شده....

ولی اگر همون حرفو مامان خودمون بزنه و بگه "علی چقدر لاغر شده"،آیا انقددددر داغ میکنیم؟

نه!

✅یه راهکار دیگه در مورد حرفهای مادرشوهر اینه که همیشه از تو یه حرف به ظاهر بد بگردید یه چیز مثبت➕ بکشید بیرون؛

مثلا تصور کنید شما خونتونو کاغذ دیواری زدید، مادرشوهرتون بهتون میگه به نظر من خرج اضافه بود...

شما یه خورده ناراحت میشید ولی سریع یه چیز مثبت از توی این حرف بکشید بیرون،مثلا بگید:مادر صلاحمونو میخوان همیشه که این حرفو زدن،میخوان ما تو خرج نیفتیم و اول زندگی اذیت نشیم

یا میتونید با خودتون بگید: مادر به فکرمونن،میخوان ما پول هامونو پس انداز کنیم و پیشرفت کنیم

مثلا نظرشون این بود که به جای کاغذدیواری کردن این خونه ی شصت متری، پول هامونو پس انداز میکردیم برای خرید یه خونه ی بهتر

✅در کل خانوما ؛

اگر بخوام تو یه جمله یه راهکار خیلی خوب بگم اینه که:

نسبت به خانواده ی شوهرتون و حرفهاشون

خوووووش بیییییییییین

باشید

ذهنیتتونو در موردشون "مثبت" کنید

✅آخرین مورد هم اینکه خانوم گلم

از خیلی از حرفها سعی کنید بگذرید، #گذشت تونو زیاد کنید و حساسیت نشون ندید و انقدر گیررر نکنید روش....

👈حالا یه وقتایی هم یه مساله ای بینتون پیش اومده که تمام راهکارهای بالا روش اثر ندارن،در این مواقع باید چه کار کنیم؟

✅بهترین راهکار اینه که برید با اونها با رعایت تمام اصول "گفتگو" کنید و مسئله را حل کنید و تمام بشه بره پی کارش...!

دیگه نه لازمه برید به جون شوهرتون غر بزنید و اوقات خودتونو تلخ کنید

و نه اینکه هی تو ذهنتون باهاشون بجنگید و به روح و روان و حتی جسم خودتون ضربه بزنید.....