2726

سلام من20روزه زایمان کردم. بچم موقع تولد2600بودالان بهترشده چیکارکنم که زودی تپل مپل بشه؟ شیرخودموفقط بش میدم دکترگفت ی وعده شیرخشک هم بدش امامن ترسیدم نسازه بش وعادت کنه ب شیشه وسینه خودمونگیره دیگ. دوست دارم زودوزن بگیره 15روزگی شده بود3100. واینک خیلی موهای سیاه داره روبدنش زبرنیستن موهاتقریباکرکی ان امازیادن. چیکارکنم ک این موهابریزن؟ 

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم شیر خودتو بده تازه بچه ۲۰ روزشه به مرور تپل میشه  مهم اینه بچه سالم باشه تپل بودن امتیاز نیس . موهای کرکیشم میریزه نگران نباش .

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

وقتی آدم بیش از اندازه لاغر باشه موها میان برای محافظت از سرما نی نی شما هم کم کم کرکها میریزه و اگه دکتر گفته کمکی شیرخشک بده حتما اینکارو بکن مواد شیرخشک بدای رشد خیلی بهتر از شیر مادره از اون طرف شیر مادر برای سیستم ایمنی نوزاد خوبه 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
نازی فقط بهش شیربده تندتندشیرخشک نده

هردوساعت یک بارشیرش میدم. اماشباگاهی اوقات خواب میمونم ومثلاممکنه ی بارش سه ساعت بشه

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

کاریش نداشته باش موها خودش میریزن پسرمنم اونطوری بود

پسرمن بدوتولد۳۴۰۰بود زردی گرف روز اول بستری شد وزنش شد۲۹۰۰الانم بهداشت میگه نرماله تپلم نیس فقط گشنش نذار بزار خودش بزرگ شه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

دختر منم موقع تولد زیاد مو سیاه داشت الان پویتش تمیز تمیزه مخصوصا صورتش.اینا میریزه نکران نباش.درمورد وزن هم من فقط شیرخودمو دادم تا چهارماهکی ،ماهی یک تا یک و نیم اضافه میکرد بعد غذاخورشدن وزنگیریش کمترشد و ماهی ۳۰۰_۵۰۰اضافه میکرد

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706