2726

بچه ها من خودم فقط خیارشور دوست دارم چیپی نمکی و ترشی جات تازه ۵ هفته هستم یعنی کامل از اول پریودی حساب کنم ۶ هفته میشم 

ویار بارداری و حالت تهوع خیلی زود سراغم اومد 

شما چجور بودین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچت پسره....

من هیچی عادی بودم...همش الکی میخواستم بگم دلم یه چیزی میخواد ولی هیچی نمیخواست😂😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2728

من شیرینی میخوردم...پسره بچم‌..فروردین بدنیا میاد

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

من از یازده هفتگی تهوع صبحگاهی ا‌ومد سراغم خیلی بد بود 

تا ۱۶ هفتگی ادامه داشت

عاشق انار و ماست بودم

بچم دختره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

گمونم پسر باشه برای شما.منپخودم دختر دارم مزه شیرین دلم میخواست.ولی خواهر سوهرم میگفت خیارشور و ماهی روی پسرام دلم میخواست.روی دخترم شیرین و گوشت گوسفندی

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

من تهوع داشتم کاسه کاسه آلبالو با نمک میخوردم و لواشک غذا زیاد دوست نداشتم فقط اش و سوپ کمی دوغ و ماست خ دوس داشتم الانم دارم نی نی جونم پسره منتها از سه ماه ب بعد ورق برگشت 😐الان شیرینی دوست دارم

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
2706