2733
2739
عنوان

کباب با مرغ چرخ شده

175 بازدید | 35 پست

میخام درست کنم برا ناهار.ب نظرتون توش سیب زمینی رنده کنم یا نه؟ چجوری خوشمزه میشه. سیرم بزنم؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

نبابا سیبزمینی چیه...

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیب زمینی رنده نکن ، سینه مرغ و چرخ کن ، پیاز و با رنده زیر رنده کن آبش و بگیر بریز توش ، نمک و فلفل و زعفرونم بزن عالی میشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

کباب ماهیتابه ای؟ توروخدا اگه خوب شد بگو منم بپزم ولی سیبزمینی نریز 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738

عزیزم شما همونی نیستین میگفتین دکتر پوستم🤔🤔🤔🤔

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
سیب زمینی رنده نکن ، سینه مرغ و چرخ کن ، پیاز و با رنده زیر رنده کن آبش و بگیر بریز توش ، نمک و فلفل ...

😉😉😉

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
خوب میشه واستا عکسش رو بذا م

جدی پس میرم تو کارش😍

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706