2733
2734
عنوان

یه حس شیشومی بیاد وسط 🤭👏😚🤸

138 بازدید | 27 پست

دختر خوب بنظرت من باردارم یا توهمه؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
توهم

واقعا حس ۶هستی؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خا یکیم بگهههه عنتری ک تو فکرمه دوست داره یا رهگذره؟

اینجور که تو میگی عنتر رهگذر باشه بهتره خو😂😂😂

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
من کی ازدواج میکنم ومشخصاتش چیه ۳۷ سالمه اگه شماهم نمیگین اوه مای گاد😏

دختر خاله من با ۳۸سال .فوق تخصص پوست مو گیرش اومد

شانس داشته باشی .کاری ب سن ندارع عزیزم 

2738
یعنی چی که شما باردارین یانه  برین ازمایش خوب

چقدر پول آز بدم خو .  

چقدر پول آز بدم خو .    

خوب با حس ششم نمیشه تشخیص داد 

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن
دختر خاله من با ۳۸سال .فوق تخصص پوست مو گیرش اومد شانس داشته باشی .کاری ب سن ندارع عزیزم 

عزیزم والامن ازیه حس ششمی همی سوالوپرسیدم گفت ن سالته گفتم ۳۷ یه جوری گفت اوه مای گادبه خدادلم شکست اخرم نتونست بگه گفت حسم درموردبعضیامثل شماغلطه اخه نفهمیدم منظورش چی بود

🤣🤣خو دوست ندارم اسمشو بیارم  عنتر خطابش میکنم بهتره

اگه دوستش داری انشاءالله اونم دوستت داشته باشه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2706