2737
2734
عنوان

چه زن هایی از چشم شوهر می افتند⁉️

688 بازدید | 47 پست

🔖زن هایی که برای جلب توجه و محبت شوهر ، به جای دلبری و عشوه ، خودشون رو به مریضی میزنند و اظهار ضعف میکنند.

🔖 زن هایی که همیشه افسرده و بی حال هستند.

🔖زن هایی که احترامی برای شوهر قائل نیستند بخصوص در جمع

🔖 زن هایی که به نظافت و تمیزی خود اهمیت نمیدهند

🔖زن هایی که سرد و خشک و بی روح هستند و نسبت به س کس رغبتی نشون نمیدهند.

💞💕💞💕💞💕💞💕

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .

زن غرغرو مغرور  بی فکر حراف  بی تربیت اشپزی بلد نباشه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
زن غرغرو مغرور  بی فکر حراف  بی تربیت اشپزی بلد نباشه

😂

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .

اصلا مگه مهمه یه خانوم از چشم اقا بافته 

مگه اقایون کی هستن؟

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
بنده همه این خصوصیات را دارم و میخوام از چشم شوهر بیافتم ، حالا اگه اینطور که گفتی نباشن مرد چه گلی ...

😂😂😂❤

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706