2726
عنوان

مراقبت از مو

93 بازدید | 10 پست

سلام

من موهام لخته...بعد زمستونا چون سشوار اذیتم میکنه مجبوری میگیرم رو بخاری تا یکم خشک شه بخاطر همین نوک موهام موخوره میگیره و گرمای زیاد بخاری پوست سرمو خشک میکنه احساس میکنم شوره میزنه...خیلی رو موهام حساسم دیگه الان چند وقته رو بخاری نمیگیرم و کوتاهشم کردم که مو خورش رفت حالا شنیدم روغن زیتون برا مو خوبه و پوست سر موطوب میکنه که شوره نزنه الان روغن زیتون اسپری کردم ریشه موهام بعدم کامل همشو چرب کردم کسی میدونه چند ساعت دیگه بشورمش؟ چون موهام لخته چه راههایی برا نگهداری مو دارین که به خوشگلی خودش بمونه آها حمومم که میرم دو سه بار شامپو میزنم با کف خیلی زیاد

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار موهاتو بشوری بسه. روی بخاری هم نگیر. از حموم که اومدی یه حوله بنداز رو شونت هات و بذار وا باش ...

همش احساس میکنم خوب تمیز نشده هی شامپو میریزنم میشورم😐

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
2728

سشوار میکشی رو بخاری میگیری دوسه بار شامپو میزنی🤯چطور تا الان کچل نشدی دختر؟

یکم ملایم تر برخوزد کن قبل سشوار کشیدن اسپری محافظتی بزن روغن زیتونم دوسه ساعت بعد زدن میتونی بشوری

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

من چیزی نمیدونم ولی اینکه سه بار با کف زیاد میشوری میتونه یدونه از دلایل خشکی کف سرت باشه اگه دیر ب دیر میری ک هیچ ولی اگه زود ب زوده دو بار کافیه اونم با کف معلمولی بعد اینکه چنگ نزن ک فک کنی جنگه موهاتو از ته بکشیو بشوری یکم با لطافت تر خواهر

سشوار میکشی رو بخاری میگیری دوسه بار شامپو میزنی🤯چطور تا الان کچل نشدی دختر؟ یکم ملایم تر برخوزد ک ...

یعنی با این کارا موهام داغون شدن....ریزشم‌گرفتم اینقد میشورم خشکش میکنم

من چیزی نمیدونم ولی اینکه سه بار با کف زیاد میشوری میتونه یدونه از دلایل خشکی کف سرت باشه اگه دیر ب ...

😁نه زود زود میرم حالا دنبال راهیم درستشون کنم حیفه موهام

یعنی با این کارا موهام داغون شدن....ریزشم‌گرفتم اینقد میشورم خشکش میکنم

هر یکی یا دوهفته یبار اینجوری قبل حموم روغن گرم بزن به موات تو حمومم ماسک مو بزن اومدی بیرونم اسپری یا روغن نارگیل،هسته انگور یا آرگان در حد چهار پنج قطره به ساقه موات بزن حیفهه 

شامپوام اگه میتونی فری سولفات بزن به موات

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
هر یکی یا دوهفته یبار اینجوری قبل حموم روغن گرم بزن به موات تو حمومم ماسک مو بزن اومدی بیرونم اسپری ...

مرسی از راهنماییتون