2726

سلام دوستان رلمو بعد ۱۰روز میخوام ببینم ولی چشمم عفونت کرده قرمز شد بدجور بهشم گفته بودم چشم درد داره الان نمیتونم برم بنظرتون جی بگم ک ناراحت نشه ک نمیتونم برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو عزیزم چشمم خیلی اذیته یه وقت دیگه بریم بیرون

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

پسر فقط واسه یه چیز دختر رو میخواد این حرف رو باتمام باورم میگم    این دختره که اخر یا خورد میشه یا ازش استفاده میشه و رها میشه یا اگه ته ته ته ش ازدواج باشه اون پسر تو زندگی بایردی باهاش برخورد میکنه و در نهایت شاید به طلاق بکشه چون نمیتونه دختری که باهاش بوده رو درک کنه که پاک بوده

پسر فقط واسه یه چیز دختر رو میخواد این حرف رو باتمام باورم میگم    این دختره که اخر یا خور ...

این الان برای همه ی روابط صدق میکنه؟؟

درسته که این رو برای همه ی روابط در نظر بگیریم؟؟

چرا اونایی که توی رابطه بودن و الانم خوشبختن رو نمیبینید؟؟

پس بهتره بگیم هیچ چیزی صددرصد نیست

با یه فکر به همه چیز نمیشه نگاه کرد

پسر فقط واسه یه چیز دختر رو میخواد این حرف رو باتمام باورم میگم    این دختره که اخر یا خور ...

این روابط از قشنگ ترین روابط غریزی دنیاست

و بدون این روابط ازدواج معنایی نداره 

سنتی ازدواج کردن به نظرم بسیار تحقیر امیز و چیپ 

صد البته فکر مریض شمام بسیاااار چیپ 

نظرتون و واسه خودتون نگه دارین

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
با این روابط بی بند وباری که دارید     از خدا بترسید متاسفم  

شاید زیر نظر خانواده باشه رابطه شون یا حتی جدی باشه واقعا..

بهتره قضاوتشون نکنین..

خدا از قضاوت نادرست بیشتر بدش میاد..