2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا برات حفظ کنه  من نمی دونم قراره چه اتفاقی بیفته برام به نظرت این موضوعات توجیه خوبی برای س ...

فداتشم من باسقط مخالفم خودتون باید تصمیم بگیرید من همیشه میگم خدایا همین2تارو برام حفظ کن دیگه بهم نده چون نمیخوام گناهه سقطم بیاد گردنم،اصلا نمیتونم دیگه

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2728
منم دوتا پسردارم. اینم حتما پسره خخخ علایمت چیه چندوفتته

4 هفته و 6 روزمه اما به نسبت دو بارداری قبلی خیلی زود بی بی مثبت شد هنوز هیچ علائمی ندارم رو دوتا قبلی هم هیچ علائمی نداشتم حتی تا روز تولدشون

نگهش میداری

نمی دونم از همه بدتر همسرم کامل انداخته بر عهده خودم این یعنی تو دلش نیست که نگهشداره وگرنه می گفت می خوامش باهاشم حرف می زنم می گه من فقط نگران تو ام برای همین هم تصمیم با خودت ولی من باور نمی کنم

کاش خدا این نی نی تو شکم من میکرد 😐

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

[QUOTE=174458573]خدا برات نگهش داره من سومین بارداری  بچه اولم 3 سال دومی 8 ماه الآن با آی یو دی باردار شدم به خ ...[/QUO من بعد دخترم رفتم ای یو دی بذارم دکترم گفتم قرص بهترین راه منم نذاشتم و قرص میخورم منن دخترم ناخواسته باردار شدم پسر ۲ سال و سه ماهش بود ولی الان خیلی دوسش داریم

کاربر قدیمی ام behi24کاربریما گم کرده ام😦😦
نمی دونم از همه بدتر همسرم کامل انداخته بر عهده خودم این یعنی تو دلش نیست که نگهشداره وگرنه می گفت م ...

خب شوهر منم گفت تصمیمش با خودت .

منم نگهش داشتم ❤

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706