2737
2734
عنوان

کرم صورت خوب معرفی میکنین؟

1965 بازدید | 34 پست

بهترین کرم ابرسان؟ 

بهترین کرم دور چشم؟ 

بهترین کرم جوانسازی؟ 

دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید

اگه معرفی کردم منم لایک کن

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بهترین نداریم بستگی داره نیاز پوستت و بودجه چجوریاس🤭

میشه حالا چیزی که اطلاع دارین رو بهم بگین میتونم هزینه کنم یه دنیا ممنون

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید
بهترینو نمیدونم فقط چیزایی که خودم دارمو میتونم بگم

میشه لطفا همونا رو بگین یه دنیا ممنون

2738

بهترین زیاد هست ولی موجود نیست تو ایران😖

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
میشه حالا چیزی که اطلاع دارین رو بهم بگین میتونم هزینه کنم یه دنیا ممنون

ابرسان نوتروژینا

سرم کافیین پنج درصد دور چشم اوردینری

والا کرم جوانسازی هم بنظر من جنبه تبلیغاتی داره 

یه کرم نمیتونه همه کار بکنه شما برای جوانسازی باید ابرسانی داشته باشی لیفتینگ و لایه برداری و....

که میشه همون روتین و صبح و شب که باید استفاده کنین😘

میشه لطفا همونا رو بگین یه دنیا ممنون

دور چشم کدلی

کرم جوانسازی کلیون

آبرسان اس تی ایوز

با چند تا ماسک که خوبن واقعا

سرم ویتامین سی ام میزنم

ابرسان اگه پولشو داری کدلی بگیر عالیه

اما خیلی گرونه

کرم دور چشمم روغن اسب مارک 3w clinic 

یه روزم بزنم واقعا معجزه ست واسه تیرگی

3 4 روز که مرتب میزنم کلا تیرگی دور چشمم نمیمونه

آبرسانم ویتامین c فارم استی

کرم بعدی که روش میزنم شب ها کلاژن صبح ها حلزون مارک eyenlip

هر سه تاشونم کره ای هستن و به شدت تاثیر گذار 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ابرسان نوتروژینا سرم کافیین پنج درصد دور چشم اوردینری والا کرم جوانسازی هم بنظر من جنبه تبلیغ ...

مرسییی عزیزم ممنونم

کرم دور چشمم روغن اسب مارک 3w clinic  یه روزم بزنم واقعا معجزه ست واسه تیرگی 3 4 روز که مرتب ...

ممنونم عزیزم خیلیی ممنون

دور چشم کدلی کرم جوانسازی کلیون آبرسان اس تی ایوز با چند تا ماسک که خوبن واقعا سرم ویتامین سی ام ...

بسیارررممنونم عزیزم

2706