2737
2734

منظورم این قوی باشم انقدر دلم نازک نباشه . احساساتی و مهربون نباشم!

واقعا این موضوع برام مهمه شاید یکم مسخره به نظرتون بیاد ولی خبلی رو زندگیم داره تاثیر منفی میزاره! من هر کس که چهرمو ببینه و زیاد صمیمی نباشه باهام فکر میکنه آدم مغرور و جدی هستم . 

من میخوام دلم طوری بشه که سریع با هر حرفی اشکم در نیاد ! چه جلو کسی چه تو خلوت! مثلا دیشب با بابام سر یه موضوعی بحثمون شد که زیادم مهم نبود ولی من از وسطاش نتونستم خودمو کنترل کنم و گریه کردم جلوش! و حالم داشت از خودم بهم میخورد ! اصلا متنفر میشم از خودم ولی دست خودم نیست! بعضی وقتا هم مثلا تو جمع یا جلو کسی خودمو کنترل میکنم و به روم نمیارم ولی سریع تا خلوت پیدا میکنم کلی اشک میریزم ییشتر وقتا . تازه من رو خودم کار کردم و نسبت به ۲ ۳ سال پیش خیلیییییییی بهتر شدم . یعنی یکم بهتر از قبل میتونم اخساساتمو کنترل کنم و منطقی باشم . ولی هنوزم کمه

بیشترین مشکلمم همینه که زود اشکم در میاد . چه روشی بلدین بشه درستش کرد؟

ادم اجتماعی و خیلی گرمی هم هستم اعتماد به نفسم تا حدی خوبه ولی عالی نیست . یعنی در کل خجالتی و اینا نیستم و کسی منو ببینه میگه این اصلا ادم ضعیفی نیست ولی من واقعا تو بعضی چیزا خیلییی ضعیف و حساسم و حالم از این موضوع بهم میخوره.

دوست دارم یه مقدار سنگدل بشم . نه اینکه آدم بدی بشمااا ولی یکم از احساساتم کم شه . اشکم دم مشکم نباشه . یکم از مهربونیم کم شه. اگه کسی مسخرم کرد به جا خندیدن و اینا برجکشو بزنم تا بفهمه خط قرمزم چیه و دیگه اون شوخی رو تکرار نکنه ( به صورت مودبانه)

اعتماد به نفسم بره بالا طوری که تو رفتارم معلوم باشه . احساساتی نباشم . من ادم شوخی هستم ( هیچوقت شو نمیکنم که توهین باشه یا کسیو مسخره و ناراحت کنم . شوخیام اوکیه همیشه) ولی میخوام شوخی هامم کم بشه تا به طرف رو ندم . به هیچکس ! از خانواده گرفته تا فامیل و دوست!

تو جمع دوستام خیلی از خودم راضی ترم دیگه دوستای صمیمیم معمولا خط قرمزای منو میدونن و رعایت میکنن . مثلا یه نمونش اگه دوستم چاقیمو مسخره کنه طوری رفتار میکنم که معلوم باشه خوشم نمیاد یا رک میگم بهش ( مسخره کردن ! و گرنه اگه شوخی معمولی باشه خیلیم باهاش میخندم)

ولی تو جمع خانواده و فامیل کمتر این رفتارو دارم . 

میخوام همه ابنا درست بشه

به خصوص این موضوع که سریع اشکم در میاد. دلم میخواد دلم سخت بشه یکم . شاید یکمم بدجنس بشم . اگه کسی کوچکترین بدی کرد جوابشو بدم سریع . 

چکار کنم سنگدل بشم ؟ دلم میخواد اون اجتماعی بودنم ، شوخ بودنم و مهربونیمو تا حدی نگه دارم . ولی کمترش کنم . یکم مغرور بشم . اعتماد به نفسم بیشتر شه و قدر خودمو بیشتر بدونم . 

لطفا کمکم کنین خیلی به کمکتون نیاز دارم. 

بد اخلاق و سرد بشم بهتر نیست؟

وزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐زیاد بو نخوندم خواب الودم😂با توجه ب عنوانت میگم. همین که تصمیم گرفتی سنگ دل بشی و ب سنگ دل شدن فکر میکنی ینی شرو کردی. اینکه بخودت نگیر بگو جهنم  خودت تمکین کن مهم نیس مهم نیس بد یمدت واقعا مهم نیس. درضمن اگه میخوای نسبت ب اشخاص خاصی سنگ دل بشی نگران نباش با رفتاراش ن ی آدم سنگ دل میسازن ازت بد یمدت

وقتی داری دل میسوزنی به کسی یا خیلی محبت میکنی هرجاش،یادت افتاد قطع کن.این تمرین میخاد من کردم جواب ...

چند بار تمرین کردم که وقتی دارم به کسی خوبی میکنم یا حتی عادی حرف میزنم باهاش ، بدی هایی که اون شخص قبل بهم کرده ، اینکه چند دفعه اشکمو در اورده رو همش تو ذهنم داشته باشم و رفتارم باهاش فرق کنه . 

بعضی وقتا تاثیر داشت

وزن 
2738