2733
2734
من خصوصی میرم ولی همین استادم کلاس گروهی داره هزینه هاش میدونم واسه گروهیا پایینه.تا چقدر میخوای هزی ...

پونصد و شیشصد  میخوام از مبتدی شروع کنم بیشتر رو مکالمه کار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما چه سالی رفتید که ماهی ۴۰۰ میشد و الان مکالمتون خوب شده؟

کلاس گروهی بودا . نزدیک یه سال پیش.اون واسه اسپیکینگ مبتدی بود چون سطحم خیلی بالا نبود.الان خصوصی با همون میرم جلسه ای ۱۵۰.میخوام آیلتس بگیرم من

کلاس گروهی بودا . نزدیک یه سال پیش.اون واسه اسپیکینگ مبتدی بود چون سطحم خیلی بالا نبود.الان خصوصی با ...

من کارشناسی مترجمی زبان دارم اما اسپیکینگم خیلی سریع نیست دوست داشتم تقویتش کنم 

من کارشناسی مترجمی زبان دارم اما اسپیکینگم خیلی سریع نیست دوست داشتم تقویتش کنم 

جدی؟ حیفه رشتتو دست کم نگیرا. اگه مسلط باشی میتونی خیلی خوب پول در بیاری. الان همین استاد من یه خانم جوونه شاید نهایتا ۳۰ ساله. شاید کمتر . یبار حساب کردم ماهی راحت ۲۰ میلیون در میاره. ولی خب خیلی کار بلده

2738
جدی؟ حیفه رشتتو دست کم نگیرا. اگه مسلط باشی میتونی خیلی خوب پول در بیاری. الان همین استاد من یه خانم ...

واقعا.اما الان چند سال گذاشتم درس و کتاب رو کنار و هیچ مطالعه ای هم نمیکنم ترجمه اینا رو مشکلی ندارم فقط تو مکالمه خیلی قوی نیستم،خودم رو خیلی درگیر خونه و بچه کردم دیگه دنبال کار هم نرفتم

واقعا.اما الان چند سال گذاشتم درس و کتاب رو کنار و هیچ مطالعه ای هم نمیکنم ترجمه اینا رو مشکلی ندارم ...

اشکالی نداره عزیزم از اول شروع کن‌ . صحبت کردن رو تقویت کن. با یه استاد خوب کار کن که تدریس خوب رو یاد بگیری .باهاش مشورت کن بعد خودت شروع به کار کن. من عاشق زبانم  اگه برمیگشتم عقب حتما زبان میخوندم

اگه خواستی از استاد من مشورت بگیر ببین چکار کنی بهتره هم واسه اسپیکینگ هم تدریس

2706