2737
2734

۱۰۰ میلیون برای دخترای زیر ۲۳ و پسرای زیر ۲۵ ساله

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
داداش من 5 روز پیش عقد کرد. می‌گفت چون سن خودش بالای 35 هست بهش 70 تومن میدن. وچون سن زنداداشم زیر 2 ...

فک نکنم همچین چیزی 

تا حالا که نبوده 

یکی از اقوام هردو نزدیک ۴۰ هستن 

پرسیدن گفت صبر میکنیم بعد عید وام میگیریم

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2738

بله ولی برای اونهایی ک ۱۴۰۰ ازدواج میکنند برای قبلی ها نیست

برای پسر زیر۲۵ و دختر زیر۲۲مبلغ۱۰۰ برای بقیه ۷۰

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
فک نکنم همچین چیزی  تا حالا که نبوده  یکی از اقوام هردو نزدیک ۴۰ هستن  پرسیدن گفت ...

والا منم نمیدونم داداشم پرسیده بود انگار ببینه شرایطش چیه ضامن و اینا گفته بودن. داداشم اینجور گف شایدم من خوب متوجه نشدم

داداش من 5 روز پیش عقد کرد. می‌گفت چون سن خودش بالای 35 هست بهش 70 تومن میدن. وچون سن زنداداشم زیر 2 ...

یعنی برای سال ۹۹ ای ها هم هست؟؟؟ یا فقط نیمه دوم سال ۹۹؟؟

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
یعنی برای سال ۹۹ ای ها هم هست؟؟؟ یا فقط نیمه دوم سال ۹۹؟؟

والا نمیدونم ولی داداشم میگف ب من 70 میدن چون سنم 25 ب بالا هست میگفت ضامن اینا میبرم اون ضامن داره احتمالا تا عید بگیره وامو. حالا بازم نمیدونم 

والا نمیدونم ولی داداشم میگف ب من 70 میدن چون سنم 25 ب بالا هست میگفت ضامن اینا میبرم اون ضامن داره ...

اخه ما نیمه اول سال عقد کردیم همسرم این ماه براش میریزن ولی ۵۰ تومنه اونروز هم تو محضر گفت نفری ۵۰ میدن بهتون برم سوال کنم پس دوباره

اخه ما نیمه اول سال عقد کردیم همسرم این ماه براش میریزن ولی ۵۰ تومنه اونروز هم تو محضر گفت نفری ۵۰ م ...

دیگه شما ضامنتو بردی ثبت کردی منتظری واریز کنن اونو با زمانی که اقدام کردی هر چقد بود اونو میدن

2706