2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا سربازیش تموم شه صبر کنین بهتره

اینجوری فشار بهت میاد 

شرایط خوبی نیس برای وارد شدن ب زندگیش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

انشاالله هر چی خیره پیش بیاد

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  
چرا مخالف ؟

مخالف نیست ولی هیچیم نمیمه از وقتی فهمید اخماش توهم بود نمیدونم چرا ، قبلا وقتی کسی منو ازش خواستگاری میکرد میومد با ذوق میگفت نمیدونم چرا واسه این داره اینجوری میکنه فقط گفته هرچی خودش بگه و با اخم رفته تو پذیرایی

2738

سلام عزیزم واست دعا میکنم پدرتون راضی بشه❣

من و عشقمم خیلی همو دوست داریم ولی متاسفانه چون اختلاف سنی زیادی داریم خانواده هامون مطمئنم راضی نمیشن😣 تو هم لطفا واسه من دعا کن❤

خدایا شکرت    
تا سربازیش تموم شه صبر کنین بهتره اینجوری فشار بهت میاد  شرایط خوبی نیس برای وارد شدن ب زندگی ...

عزیزم نا که الان نمیخوایم سریع بریم سر خونه زندگیمون ، یه سه چهار ماهی واسه اشنایی خامواده هامون بعدشم دوماه نامزدی و بعد عقد میکنیم چشم به هم بزنیم تموم میشه اصلا شرایط صبر کردن نداریم

بابام میگه هرچی خودش بگه فعلا نظر منو نپرسیده ما نگفتیم دوست بودیم چون هیچ جوره قبول نمیکنه اونوقت ، ...

تو هم اولش یکم ناز کن و سریع هول نکن و بله رو نگو

بگو صلاح منو خودتون بهتر میدونید و هر چ خودتون بگید ... بعد ک دیدی خیلی دارن نظرتو میپرسن بگو بنظرم پسر بدی نیست 

2706