2733
2734
عنوان

بچه ها من شنبه ای یو ای دارم

164 بازدید | 31 پست

میخام پاشم خونه هامو تمیز کنم با جرمگیر بنظرتون برام مضر نیست ؟ میخام تا جواب ازمایشم کار خونمو نکنم تا اون موقع خیلی کثیف میشن نظرتوت چیه بشورم ؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

همه کاراتو بکن بعد برو ک برگشتنی زیاد جا ب جا نشی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه کاراتو بکن بعد برو ک برگشتنی زیاد جا ب جا نشی 

جرمگیر برام بد نیست ؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
2728

من یه هفته قبلش کل خونه رو تمیز کردم انگار خونه تکونی عید انجام دادم 

کلی شستم 

و آشپزخونم ریختم بیرون دوباره چیدم 

الانم که تمام کارا شوهرم میکنه خونه هم هفته ای یبار جاروبرقی و دو روزی یبارم گردگیری میکنه

من یه هفته قبلش کل خونه رو تمیز کردم انگار خونه تکونی عید انجام دادم  کلی شستم  و آشپزخو ...

حامله ای الان

خواهر من خوب جرمگیر نزن. جرمگیر کلا بوش برای بدن بده کاری به شرایط شما هم ندارم 

با چی سرویسام بشورم

2738
فدات عزیزم  دو تا انتقال دادم  الان ۳ هفتمه هنوز ۳ هفته دیگه میرم سونو ببینم چی به چیه&n ...

دوتاش گرفته برات التماس دعا😍😍😍الان قشنگترین حس دنیاراداری

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
2706