2410
2553
هفته پیش منم از این ی دستی ها ب یکی زدم  باور کرد البته نه در حد مرگ و تهدید ، فقط بدون یکی س ...

متاسفم برات چرا الکی ذهن مردم رو درگیر میکنی

سرک نکش بهت میگم سررررک نکشششش خسته شدم هیچی به ذهنم نمیرسه بنویسم    
فقط سرم حجاب نداشت. کمی مهلت میخوام تا عادت کنم از همه ی مسلم ها عذر میخوام. ولی حقم بریدن سر نیس ...

این فرد از سر بیکاری اومده همچین چیزی و گفته اگر دیدی ادامه داشت اقدام فضایی کن عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم💚☘ اینجا قبل ازدواجم است. اگر مغایرت با فرهنگ اسلام داره حذفش کنم

نه عزیزم ولی خب حفظ حجاب در اسلام مهمه ولی خب این عکس عکس زیادبی حجابی نیست که در اسلام مشکل داشته باشه

متاسفم برات چرا الکی ذهن مردم رو درگیر میکنی

متاسف نباش

ی هفته داشت با موضوعی نقش سوهان روحمو بازی میکرد منم بهش ی دستی زدم و بحث ب زیباترین حالت ممکنه جمع شد

بازگشت به زندگی.
2714
[QUOTE=174454358]خیلی زیبایی فدات شم[/QUOTE عزیزم☘☘💚

هیچ کاره اشتباهی نکردی چرا نگرانی

طرف ۳۰ ساله مسلمونه اما همش بی حجابه درواقع الانه اسلام اکثرا از حجاب و... زده شدن و ازاد بودن رو دوست دارن

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
فقط سرم حجاب نداشت. کمی مهلت میخوام تا عادت کنم از همه ی مسلم ها عذر میخوام. ولی حقم بریدن سر نیس ...

حق داری عزیزم باید کم کم عادت کنی اینا یسری آدمای بیکار از خدا بیخبرن از روی بیکاری میان سر به سر مردم میزارن شما هم خودت درگیر نکن در ضمن مسلمان شدنتم تبریک میگم

متاسف نباش ی هفته داشت با موضوعی نقش سوهان روحمو بازی میکرد منم بهش ی دستی زدم و بحث ب زیباترین حال ...

اگه اون اول تهدیدت کرد یه حرفی ولی خواهش میکنم از روی بیکاری ملت رو گیر نیارین که مثل این خانم اینطوری ذهنشون رو درگیر بشه

2706