2733
2734
بله بله حتما به خودش مربوطه ولی به هیچ وجه صلاحیت ریاست جمهوری و نداره بهتره اگه اطلاعات نداری بری ی ...

ن پس اینا ک شماها انتخاب کردین خوب بودن. دیدم ک چقدررر خوبن دنیا گل و بلبل شده😒 فقط طاهرشون مذهبیه. بقول تتلو ک میگه اول خون بکن تو شیشع بعدش قایم شو پشت ریشت . راست میگ دیگ .ظاهر و باطن خودش یکیه ایشاللع ک بشع

😍😍😍😍😍😍

😍

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا🤣🤣🤣

اولش باحال بود ، تهشو دوست نداشتم سیاسی شه 😅😅

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
2731
همه ی طرفدارهای تتلو نوجوونن و خداروشکر نمیتونن رای بدن وگرنه مملکت به چوخ میرفت😐 البته احتمال مید ...

حالا مگه تتلو کاندید شده ؟

اول صبحی همه چی  رو درست کردین گیر دادین به اون بدبخت؟

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
من ک عاشقشم. خودش گفته اگ رئیس جمهور بشم. اول اسلامو ترویج میکنم و ب هیچ وجه اسلامو بر نمیدارم. تتلو ...

عزیزم حالت خوبه؟!

تتلو خودش به رهبری و نظام و ...بی احترامی کرد 

بعد حالا میخاد اسلام و ترویج بده؟!😑😂😂😂😂😂😂

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌
من ک عاشقشم. خودش گفته اگ رئیس جمهور بشم. اول اسلامو ترویج میکنم و ب هیچ وجه اسلامو بر نمیدارم. تتلو ...

چیو بشه؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂ازبغل توالتای ایران رد بشه دهنش سرویسه

طرفداراشم مثل خودش مستن😂😂😂

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2738
همه ی طرفدارهای تتلو نوجوونن و خداروشکر نمیتونن رای بدن وگرنه مملکت به چوخ میرفت😐 البته احتمال مید ...

اره جای شکرش باقیه 

واقعا جوونامون مغزاشون جا به جا شده 

طرز فکراشونم عوض شده😑

عزیزم حالت خوبه؟! تتلو خودش به رهبری و نظام و ...بی احترامی کرد  بعد حالا میخاد اسلام و ترویج ...

عزیز من ب اسلام توهین نکرده. ب مسئولین کرده. میگه اول خون بکن تو شیشه بعدش قایم شو پشت ریشت. این حرف کاملااا صحیحه. من کانالش هستم و حرفاشو دوست دارم و کاملا صلاحیت داره

باااش نكشى مون حالا با كشته مرده هات

حالا چيه الان حرف حسابت؟؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
چیو بشه؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂ازبغل توالتای ایران رد بشه دهنش سرویسه طرفداراشم مثل خودش مستن😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ایول👌👌👌👌👌

ببین من اصلا حرف شما رو نمیفهمم نه شما نه اونایی که میخوان به تتلو رای بدن ولی کاش میفهمیدین فکرتون ...

خانوم کتاب خون و باسواد تتلو رو اصلا ایران راه میدن که مثلا بیاد کاندیدم بشه؟ خون خودتو کثیف نکن بابا

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
2706