2733
2739
عنوان

یه نظر سنجی

27 بازدید | 7 پست

سلام

۱:حاضرید با کسی ازدواج و زندگی کنید که اون فرد عاشق شماست اما شما از اون شخص خوشتون نمیاد.

۲:حاضرید با کسی زندگی یا ازدواج کنید که شدیدا عاشقش هستید ولی اون فرد هیچ حسی به شما نداره.

یک یا دو؟

فقط برا مشورت...کاربردختر

هیچ کدوم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یک برام‌پیش اومده ولی به هیچ عنوان نمیتونم قبول کنم😔

دو رو هم نمیتونم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
منم هر دوش پیش اومده

شاید قبل اینکه یک برام پیش بیاد یکو انتخاب میکردم ولی الان که تو همون موقعیت هستم نمیتونم...

خدا میدونه چقدر به خاطر این موضوع گریه کردم😭

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2738