2733
2734

اینستگرام زندگیارو بهم ریخته . خیانتارو زباد کرده، همین تاپیک پربازدید جاری، بخاطر یه مسخره بازی جاری ، باید زندگی دو نفر تا ابد گند زده بشه و بهم بدبین بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خیانت ربطی به اینیستاگرام نداره، یه عده دارن از اینیستا پول در میارن، پر از پیج فروش هست، چرا باعث روزی مردم میشید، مطمئن باش اونا بیکار بشن، فساد بیشتری جامعه رو بر میداره

خیانت ربطی به اینیستاگرام نداره، مگه هر کی اینیستا داره خائنه، 

2738

ایییش شما ادمایی پیدا میشن 🚶🏼‍♀️خو کسی که فرهنگ رفتن تو مجازیو نداره نرههههه دیگه چیه همه یه پا وزیر قطع ارتباطات شدن هی میگن اینو فیل*تر کن ، اونو فی*لتر کن😑😕نرین تو اینستا وقتی جنبشو ندارین

والا به جنبه ادما بستگی داره 

کسی که بی جنبه اس تو خونه ام زندونیش کنی تمام راه های ارتباطیم ببندی بازم یه راهی واسه کرم ریزی و خراب کار پیدا میکنه 

والا من از ۱۴ ۱۵ سالگی اینستا داشتم هیچ اسیبیم بهم نرسیده 

و البته اینم نهایت جاهلیت که بگیم چون یه عده دارن بد استفاده میکنن واسه همه ببندیمشون 😑

قبول دارم درسته. من 90 درصد دعواهام با شوهرم سر همین عوضی بازیای خواهرشوهرمو و جاریمه که با اینستا ...

پاک کن اینستاتو 😕انقدر خودخواه نباشین که بخاطر زندگی خودتون بزن بقیرم از اپ بیرون کنین

2706