2737
2734

۳۲ سالمه مجردم

هر سری همین بساطم تا سه روز اول فقط بایدبمونم خونه

قرص با دم نوش اویشن😢

بنظرتون من مشکلی چیزی دارم ؟

منظممم هستم

با طبیعیه ؟؟؟؟😢

طبیعه منم اینجوریم 

میشینم و پادشاهی میکنم😂 

من از،شدت درد از حال رفتم چند بار عادیه😅😅

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دمنوش بابونه چند روز قبل از پريودي شروع كنيد به خوردن. و بعدش هم تا دو سه روز موقعي كه پريود ميشيد ...

اصلا فایده نداشته 

از قبل اویشن و گل گاوزبون ک گرمیه خوردم این ماه یک روز درمیون الان دارم میمیرم 😭

منم درد خیلی شدید داشتم رفتم دکتر گفت تنبلی تخمدان و کیست داری  برو دکتر 

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
به نظرم یه متخصص برو.شاید نباشه ولی احتمالا اندومتریوز داری.منم همینجوری هستم تا ۳ روز میمیرم اصلا.ا ...

پس منم میرم واقعا زندگیم مختل میشه تا دو س روز قشنگ همه متوجه میشن من پریود شدم تو خونه 😢

طبیعه منم اینجوریم  میشینم و پادشاهی میکنم😂  من از،شدت درد از حال رفتم چند بار عادیه ...

منم بابا من در حدی میشم ک مامانمم اون سری فک کرد کروناس داشت گریه میکرد بالاسرم 😢

وای 😭

وای نداره که میری یه سونو معلوم میشه 

برای درد ت هم عسل و دارچین و زنجبیل و با یک لیوان اب گرم بخور بعد پنج دقیقه مطمئن باش سریع خوب میشی

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
2706