2733
2734
عنوان

چرا؟

79 بازدید | 12 پست

بچه ها چهارماهه با مهرداد عقد کردم و هنوز دو ماهش مونده ولی مهرداد اصرار داره زود تر ازدواج کنیم و بریم سرخونه زندگیمون. نه جهاز من تکمیل شده و نه خانوادم امادگیشو دارن. هرچی میگم خب چرا میگه دلم میخواد مال من بشی زودتر. منم میگم خب من ه مال توام!

چرا همچین کاری میکنه؟

چون میخواد عروسی رو تو کرونا مختصر و مفید نموم کنه 

احتمالا یادش دادن

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

مهرداد دوست داره😓

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه چه بد بینی شما    

باور کن آدما انقدر منفعت طلب شدن که آدم نمیتونه جور دیگ فکر کنه    الان مثلا واس چی میخواد زود عروسی بگیره 

اونم تو کرونا

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
باور کن آدما انقدر منفعت طلب شدن که آدم نمیتونه جور دیگ فکر کنه     الان مثلا واس چی میخو ...

خب اینهمه دلیل میتونه داشته باشه البته یکیشم شاید همین که شما میگی . شاید واقعا از دوست داشتن زیاده یا اینکه حد اقل برا اینکه خودشو لوس کنه تظاهر به اینکار بکنه که اونم خوبه . یا شاید الان موقعیتی داره که بهتر از چند وقت دیگشت براش ... مثبت بیاندیش عزیزم   

خب اینهمه دلیل میتونه داشته باشه البته یکیشم شاید همین که شما میگی . شاید واقعا از دوست داشتن زیاده ...

بیخیال بابا 

مردای ایرانی با اون خانواده هاشون فقط میخوان همه چی رو سمبل کنن. 

نه ابنا نیست مطمئن باش .

حالا باید خود استارتر بگه دیگ من در حد وسعم گفتم 

بیخیال بابا  مردای ایرانی با اون خانواده هاشون فقط میخوان همه چی رو سمبل کنن.  نه ابنا ن ...

یجوری میگی آدم فکر میکنه مردای ایرانی با خونواده هاشون یه طرفن زنای ایرانی با خونواده هاشون اون طرف دیگه  

2738
یجوری میگی آدم فکر میکنه مردای ایرانی با خونواده هاشون یه طرفن زنای ایرانی با خونواده هاشون اون طرف ...

آره وقتی میخوان زن بگیرن عوض میشن . وقتی میخوان دختر شوهر بدن باز عوض میشن  مثلا خانواده شوهر من میگفتن ما اصلا رسم شیر بها نداریم تویی هفت جدمون و هیچ وسیله ای هم نخریدن حتی یه بشقاب ... ولی وقتی دختر شوهر میدادن ۶ تا وسیله سنگین شیر بها گرفتن  .‌گفتن ما رسم داریم  

اینطوریه عزیزم 

سعی نکن واقعیت رو یه جور دیگ جلوه بدی 

ما توی ایران با مردمانی بی فرهنگ و ظاهرا خوب و انسان ولی در باطن مردمانی بی خرد زندگی میکنیم 

البته اکثریت اینن .

آره وقتی میخوان زن بگیرن عوض میشن . وقتی میخوان دختر شوهر بدن باز عوض میشن   مثلا خانواده شوهر ...

پس زخم خورده ای   خدا صبرت بده ولی خداییش ما تا حالا نه شیربها دادیم نه گرفتیم   

پس زخم خورده ای   خدا صبرت بده ولی خداییش ما تا حالا نه شیربها دادیم نه گرفتیم    

نه زخم خورده نیستم چون واسم از اولم مهم نبود   

فقط دارم نگاه میکنم به رنگ عوض کردن آدما و میفهمم که مردمان بسیار متظاهر و در ظاهر مسلمانی داریم و در باطن شیطونم درس میدن .. بعدم 

مردای ایرانی اکثرشون مامانی ان .

حالا تا بیایی تغییرشون بدی خودش یه ده سال میزاره روی عمر گرانبهات