2737
2734
عنوان

خانم های باردار الان ویار چی کردید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 63 پست

من هوس زیاد میکنم بعضیاشم گیر نمیاد دیگه

چیزی نمیشه 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اونقد رویایی تصور میکردم ویار رو ولی الان میبینم هییییچی نمیتونم بخورم و اکثر روز بی حالم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
آره من از عاشق شیرینی بودم برادرشوهر خریده بود روبروی من خورد گلاب به روت بالا آوردم الانم حالم بد ش ...

پسره بچت؟

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2731
واااای الهی 😯 خوب یک نکرد واسه توعه حامله بیاره! خودت میرفتی در خونشون یک ظرفم میبردی به شکمت اشاره ...

با هم نشسته بودیم بهم گفت وای تو حامله ای چشت میمونه برات بیارم من با خنده گفتم نه بابا مرسی یعنی اینکه آره میخوام 😤😠 اونم گفت باشه هر جور راحتی 😂😂😂😂

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
پسره بچت؟

نمیدونم فعلا مادربزرگم از همون اول میفهمه جنسیتو میگه پسره دکترمم نبضمو گرفت گفت بچت پسره ولی دلم میگه دختره 🥺

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2738

چندروز پیش تو حرم بوی غذای حرم رو شنیدم

اینقد هوس کردم به شوهرم گفتم من این غذارو میخوام

بیچاره کلی بقیه رو التماس کرد ولی بی نتیجه بود

درآخر خودم رفتم ژتون گرفتم

امام رضا مهربونه😍😍😍

نمیدونم فعلا مادربزرگم از همون اول میفهمه جنسیتو میگه پسره دکترمم نبضمو گرفت گفت بچت پسره ولی دلم می ...

من سر پسرم از جلوی شیرینی فروشی رد میشدم واقعا انگار چندشم میشد 

چقدرم دلم شوری و ترشی میخواست

من سر پسرم از جلوی شیرینی فروشی رد میشدم واقعا انگار چندشم میشد  چقدرم دلم شوری و ترشی میخواست

منم اینجوریم خیلی بدم میاد 😶 برنج و گوجه دوست دارم شدید 😂😂

2706