2733
2734
عنوان

یه دختره گیرداده ب نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 90 پست
یعنی چی نامزدم اصن برای این باهاش رابطه داشت ک برا داداش بزرگش بگیرنش

یعنی داداشش بیاد دوست دختر داداشش رو بگیره!؟!؟

جدیده!؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون عزیزم.خانوما من ۱۲ ساله ازدواج کردم و تا حالا هیچ موردی از شوهرم ندیدم.اما چند روز پیش یه خانو ...

عزیزم مشخصه حسادت کرده و میخواد تنش ایجاد کنه.مهم نباشه واست.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
ممنون عزیزم.خانوما من ۱۲ ساله ازدواج کردم و تا حالا هیچ موردی از شوهرم ندیدم.اما چند روز پیش یه خانو ...

توجه نکن ذهن خودت رو شکاک نکن.

حواست جمع باشه ولی نذار روی زندگیت تاثیر بذاره 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

چه دختر خل مغزی بگو بابا چند وقت دیگه خانم دکتری کلاس داشته باش این کارا چیه 

تهدیدش کن بگو دست بر نداری میام دانشگاه به حراست اطلاع میدم و به خانوادت میگیم تا بترس شاید کوتاه اومد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
عزیزم مشخصه حسادت کرده و میخواد تنش ایجاد کنه.مهم نباشه واست.

خودمم همین فکر میکنن.اخه شوهرم خیلی به من توجه میکنه و کلا آدم خوش نامیه. اما نمیدونم چرا اعصابم از این حرف خورد شده.چند روزه عصبی ام

خیلی ساله این خطو داره همه اشناهاش همینو دارن

بهانه ست ها

نمیدنم چرا نمیتونم حرفای نامزدتو باورکنم همه چیزو راست نگفته حتما ی چیزی بینشون بوده ک دختره ول کن ن ...

منم حس میکنم یه چیزی بوده اما اینستاشو چک کردم چیزی توش نبود همش مال قبل من بود

2706