2733
2734

ممکنه دوست داشته باشید معنی قرآن و تفسیرش بدونید اما وقت ندارید بچه کوچیک دارید کار دارید. من پیشنهاد میکنم تفسیر صوتی سوره ای که دوست دارید و دانلود کنید وقتهایی که دارید کار میکنید مثلا سبزی پاک میکنید یا بچه رو پاتوق میخوابونید با هنوز فری بزارید گوشتون گوش کنید

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

خب کانال تلگرام معرفی کن

از کجا دانلود کنیم

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب کانال تلگرام معرفی کن از کجا دانلود کنیم

سلام من خودم از اپارات دانلود کردم شما بزن تفسیر سوره...  یا تفسیر آیه.... . برات میاره 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چگونه

سلام من خودم از اپارات دانلود کردم شما بزن تفسیر سوره...  یا تفسیر آیه.... . برات میاره

تبلیغ کنید گزارش میزنم 😑😁😂🤣

نه بابا تبلیغ چی عزیرم من خودم از اپارات دانلود کرد شما میتونی از هر جا که خودت دوست داری دانلود کنی. فکر نکنم اپارات دیگه تبلیغ بخواد 

2738
سلام من خودم از اپارات دانلود کردم شما بزن تفسیر سوره...  یا تفسیر آیه.... . برات میاره

ممنون

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
ممنون

خواهش میکنم موفق باشید 💝

تبلیغ کنید گزارش میزنم 😑😁😂🤣

اره راست میگی مثل این تبلیغ های تلوزیون شده که میگن شاید شما دوست دارید....... پس همین الان گوشی خود رو بردارید و عدد 1 رو به..... ارسال کنید. 

😉