2733
2734
عنوان

کادو تولد خواهرشوهرمو چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 111 پست
واقعا؟ ادم‌روش نمیشه اخه ۱۰۰ تومن پول خورده شکلات بگیرم سنگین تر نیست😐

نه پول بهتره

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مطمئن باش جلو شما استفاده نمیکنه بعضیا خیلی تفکرات احمقانه ای دارن

نه بابا ي بار جلوي خودم مادرشوهرم كادو روز مادرشو ميخواست بده. به بچه برادرش شوهرم ناراحت شد نزاشت

اما خوب ديدم چند دفعه كه كادوي منو دادن ب كسي ديگه

2731
2738
یا حتی یه کیف کوچیک قشنگم می‌تونه بخره، خوب اگه انتظار کادو داشتی استارتر عزیز، بهتر بود خودتم جشن م ...

موافقم، شرایطشون کاملا یکسان نبوده، ایشون مهمونی نگرفته ، یا گرفته اونا رو دعوت نکرده

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

منم باشم صد میدم و تمام 

چون بی احترامی ها کردن بهت چرا باید احترام زیادی بذاری 

به گوشتم رسید اره فلانی صد داد 

بگو اونا یه قدم برا من بردارن که منم یه قدم بیام جلو ...

ببین اشتباه منو نکن 

من انقدر بدیها کردن بهم 

من خوبی کردم گفتم یاد میگیرن 

یاد نگرفتن که هیچ 

بدتر خودم ناراحت شدم 

الانم بری پیش هر روانشناسی 

میگه عییییین خودشون رفتار کن تا لااقل دلت نسوزه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
بخاطر اینکه خونه عوض کرده تازه رفتیم ۵۰۰ پاکت کذاشتیم دادم بهش بازم پول؟

پول الان خیلی نیاز آدمه ولی اوه دوس داشتی هم با همون 100تومن یه چیزی بگیر به جز خوراکی😍

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
اقا دعوت نکردم پیامم نمیتونستن بدن؟

شاید مثل من هستن، تولدا یادش نمیمونه، من تولد بچه ها رو از بس هر سال گرفتیم میدونم اما تولد زن داداشم رو ماهش رو میدونم اما وااااقعا حافظه ندارم برای روزش

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2706