2726
عنوان

کادو تولد خواهرشوهرمو چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 111 پست
چون دعوت کرده اگه کادو نبری زشته

رفتارای اونا زشت نبوده؟ اگر کسی هررفتاری کنه و تو در مقابل باز کادو ببری و احترام کنی؟ چی میشع؟ اون پرروتر و گستاخ تر میشه و فکرمیکنه شخص خاصیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان بخای شکلات هم ببری خو ۴۰یا۵۰میشه یکم بذار روش یه روسری ببر خو

یا حتی یه کیف کوچیک قشنگم می‌تونه بخره، خوب اگه انتظار کادو داشتی استارتر عزیز، بهتر بود خودتم جشن می‌گرفتی و دعوت میکردی

من تا حالا ازشون یه لنگه جوراب ندیدم  ولی شوهرم تا دلت بخواد برا بچه هاشون خرج کرده میلیونی نه ...

اتفاقا میخوام کادو نباشه دستم چون ازشون چیزی ندیدم ک بخوام حالا احترام یا محبت کنم

ی روسری یا ی شال ببر تو خانوم بودن خودتو نشون میدی

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
ی جعبه خالی ببر😂🤣شکلاتارو خودت بخور

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
یا حتی یه کیف کوچیک قشنگم می‌تونه بخره، خوب اگه انتظار کادو داشتی استارتر عزیز، بهتر بود خودتم جشن م ...

حتی اگه یه پیامم میدادن و تولدمو تبریک میگفتن من اوکی بودم سال پیشم اولین سال بود عروسشون بودم باید دعوت میکرذم؟ خودشون نباید شعورداشته باشن؟؟

روسری براش بخر.یا برو بگرد ی چیزی زیر 100 پیداکن البته اگ گیرت بیاد ظرفم خوبه ببری😂😂😂😂

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2706