2410
2553
عنوان

واقعا رددد دادم دگ😑

165 بازدید | 20 پست

سلااام بچها من رشتم تجربیه پارسال رتبم خیلی خوب شد ولی مندم ک سه رقمی یا دو رقمی شه . حالا موندم پزشکی یا دندان؟ دارو که اصلا

ولی اگ تو اطرافتون موردی دارین که موفقه یا پشیمون بگین و بگین مثلا چرا نرم دندون 😭

(قابل توجه اونایی که میان میگن بزار کنکور بدی بعد یا پز زیر پوستی ، شما لطفا ج ندید🚶🏼‍♀️😕)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هر کدوم بیشتر دوست داری 

من هر کی رو که میشناسم هم دندون پزشکی و هم پزشکی پشیمون نیستن💃

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
دندون پزشکی خیلیم خوبه ولی دخترا دندون پزشکی به دردشون نمیخوره ولی تو دندون پزشکی قبول میشی

دخترا چرا بدردشون نمیخوره😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

معلومه دندون 

بی دردسر تره کوتاه تره درساش آسون ترن امتحان نهاییشم خیلی ساده تر از پزشکیه شیفت نداره کارآموزی نداره

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
حالا كنكور رو بده سه رقمي بشو بعد به اين چيزا فكر كن

عزیزم باید هدفتو مشخص کنی و در رابطه به اون تست بزنی یا درصدای کنکورو تنظیم کنی😕خوبه هنو گفتم اینارو نگینا 

2714
دندون پزشکی خیلیم خوبه ولی دخترا دندون پزشکی به دردشون نمیخوره ولی تو دندون پزشکی قبول میشی

برا چی😐

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

دندون شیفت شب کشیک نداره زودتر ب پول می‌رسی

پزشک شیفت شب کشیک ...داره بعداز عمومی تخصص یجورایی الزامه البته بعضیا ادامه نمیدن 

ی حرفی بین بچه‌های پزکشیاهست 

میگن

پز تو پزشکی پول برا دندونه درس واسه دارو

بقیه ریپلای نکنید اول صبح حوصله بحث ندارم🙃 

یه سری رفتم دندون پزشکی  دختر بود بی حسی زد ولی بعد هر کار کرد نتونست دندونمو بکشه چون زورش ن ...

اره منم شنیدم مرد ها موفق ترن مگ اینکه تخصص کودکان بگبری🚶🏼‍♀️

روزی چند ساعت میخونی ریاضی و اینارو خوب بلدی چه جوری یاد گرفتی 

دندونپزشکی خوبه بیمارستان رفتن و شیفت و ایناام نداره

خدایا به امید خودت ولله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین
2706