2737
2739
عنوان

من پدرشوهر مادرشوهرم خیلی دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب حوصلم سررفته بودمن تورودست دارم😂😂

اوکی  چه جالب منم تورو دوس داشتم فقط یادم رفته بود خیلی هم سرگرم کننده😅 اگه حوصله ات سر رفته دوتا پیشنهاد دارم برات یا کتاب بخون یا اینکه بیا تو تاپیکای دیگه و نذار بقیه واقعا تو زندگیشون تصمیم غلط بگیرن

2738

من پدرشوهرندارم ولی مادرشوهرو خواهرشوهرامو دوس دارم. مادرشون خانم باعزتیه. دختراهم سرشون گرم زندگیشونه دخالت ندارن توزندگیم هوامو دارن

نه باجاریام بهتر باشن حسادت نمیکنم

دردم از یار است و درمان نیز هم
چراا؟

من بی تفاوتم پدر شوهرم خیلی ناراحتم کرد

ولی خواهرم یه پدر شوهر داره مثل فرشته هاس خواهرمم خیلی دوستش داره

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

نه اینکه دوسشون دارم نه اینکه دوسشون ندارم 

اوایل خیلی بهتر بودن بخاطر اینکه بعضی مواقع در موارد ناحق در مسیر باد هستن ازشون دلخورم

و هم چنین سیاست ندارن اعتدال و احترام رو تو خانوادشون اجرا کنن هر چی دخترا بگن قبوله حتی اگه دختر اخرین فرزند باشه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

پدر شوهرم فوت شده همه میگن خیلی آدم درستی بوده، با اینکه هيچوقت ندیدمش اما خوابش رو زیاد میبینم. 

مادر شوهرمو که خیلی دوست دارم مدتیه فهمیدیم سرطان معده داره اوردمش پیش خودم و ازش نگهداری میکنم

2706