2726

سلام

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها میشه برا منم دعا کنید که ازمون استخدامی رو قبول بشم....

من خیلی محتاجم به دعا تون 

هم برا من هم برا بقیه دعا کنید

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2728
من که هر چی دعا می کنم حاجت نمی گیرم. خسته شدم دیگه😔😔😔😔😔😔😔😔😔

عزیزممم

حتما به صلاحت نیست 

دعا کن هرچی به صلاحته پیش بیاد

اینجوری شاید خدا حاجتتو بده اما یه جوری ازت میگیره که دیگه قابل جبران نیست 

هرچی خدا خواست💜🤍💛

۱۰۰تا خدا کمک همه بکنه امضام و خودمم دعا کنین مرسی

برا ظهور آقا وخوب شدن مامانم و آرامش خونه ها از جمله آرامش خانواده و خونه مادرم صلوات خدا خیرتون بده ان شاءالله الهی آمین
۱۰۰ تا میفرستم

جمله سوالی بود ان شالله  حاجت بگیرید

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
۱۰۰ تا انشاءالله

جمله سوالی بود

۱۰۰تا خدا کمک همه بکنه امضام و خودمم دعا کنین مرسی

جمله ی سوالی بود

میدونم درکت میکنم آبجی اما سعی کن بیخیال بشی حتما خدا بهترشو واست درنظر گرفته  به خدا اعتماد ...

هر چی خواستم تا حالا حاجت نگرفتم😔😔

آدم خوبی هستما و همه ازم راضین😔😔😔

دیشب فکر می کردم آدمهایی که دور و برم بدجنس هستن کاراشون رو رواله😔😔

2706