2726

سلام😭دیشب داشتم تو اینستا پیام های شوهرمو نگاه میکردم که دیدم با چند تا دختر حرف زده تاریخشو نگاه کردم دیدم مال دوران نامزدیمونه تازه پنج ماهه عروسی کردیم زندگی خیلی خوب و عاشقانه ای دارم الان ولی تو دوران نامزدی یه روز خوش ندیدم همش افسرده بودم چون اصلا باهام حرف نمیزد و انگار دوستم نداشت درحالی که با هزار التماس و دوست دارم اومده بود خاستگاریم دارم اتیش میگیرم که بامن حرف نمیزد ولی به اونا فداتشم و قربونت شم میگفت تروخدا بگید چیکار کنم؟😭😭😭😭 

اگه گذشته اس بیخیال شو روشو با خودت باز نکن بنظرم پرو میشه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

افکار منفی رو بریز دور 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه گذشته اس بیخیال شو روشو با خودت باز نکن بنظرم پرو میشه

اخه چرا دروغکی با هزار تا دوست دارم وارد زندگیم شد که باهام اونجوری رفتار کنه من پشتم به دوست دارماش گرم بود😭

2706