2737
2734
عنوان

بارداری

161 بازدید | 18 پست

سلام دوستان تروخدا ی چی بگین

باتوجه به قبل ک گفتم ۲۷روز گذشته از موعدم پری هام نامنظمه ولی خو چون تو اقدامم و اینبار ی علائم های دارم شک میکنم بی بی هام هاله می ندازه جوری ک همون اول هم با گوشی میبینم ولی خو سر معدم درد میکنه کمرم نظرتان باردارم میترسم آز هم نشون نده لطفا راهنمایی کنید

ازمایش دقیقتره برو 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آزمایش حتما نشون میده ..برو ک انقد استرس نداشته باشی

اخه پری هام اکثرا نامنظمه ولی اون ماه ۱۰روز گذشت علائمی نداشتم ولی این سری ی دردهای دارم ک ب شک میندازه

2738
فردا میرم.فقط نظرتان علت درد سر معده و نفخ چیه اصلا اینجوری نبودم

منم سر بارداری هام نفخ رو داشتم

درد سر معده هم احتمالا به خاطر بارداریه عزیز راستی سر این بارداریم از همون اوایل سوتین میبستم معدن اذیت نیشد و دیگه نبستم و اروم شد شما هم امتحان کن شاید برای شما هم تاثیر داشته باشه

نگران نباش گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اگ بدون سوتین درد نگرف ینی باردارم؟

انشاءالله ممکنه 

در هر صورت چون بی بی چکات مثبت شده به احتمال خیلی زیاد بارداری گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
فردا میرم.فقط نظرتان علت درد سر معده و نفخ چیه اصلا اینجوری نبودم

من الان هفته هشتم هستم از هفته 5 دل درد و کمر درد و نفخ شدید داشتم، دکتر هم رفتم گفتن طبیعیه با روغن زیتون تصفیه نشده از اونا که خیلی بو داره دائم ماساژ سبک میدم کمرم رو یکم بهتر میشم

با خدا باش پادشاهی کن
2706