2737
2734
عنوان

کسی روانکاو خوب تو تهران میشناسه...!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1974 بازدید | 27 پست
ببین دکتر رو ول کن  تا میتونی بهش محبت کن  همه جوره حواست بهش باشه  اگه خوب نشد پا ...

شما اگر پات خدایی نکرده بشکنه بدون درمان و با محبت خوب میشی؟

مشکلات روحی رو جدی بگیریم خیلیا همین تفکر رو داشتن و عزیزانشون خودکشی کردن به راحتی آب خوردن!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
سی بی تی زودتر از روانکاوی جواب میگیره. درمان شناختی هست...اما روانکاوی دنبال ریشه یابی است و خی ...

مشکلات ریشه دار هست چون ضربه عاطفی از سوی والدین و کمبود شدید عاطفی در کودکی داشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اگر پات خدایی نکرده بشکنه بدون درمان و با محبت خوب میشی؟ مشکلات روحی رو جدی بگیریم خیلیا همی ...

ببین مشکل جسمی تا روحی خیلی فرق داره 

روح باید به آرامش برسه 

محبت کردن یکی از راه های به آرامش رسیدنه

مشکلات ریشه دار هست چون ضربه عاطفی از سوی والدین و کمبود شدید عاطفی در کودکی داشته

به نظرم برو پیش یه روانشناس با این رویکرد اگر لازم بدونه میفرسته پیش روانکاو اما پیگیر باش ...این مشکلات با محبت و قربونت برم عزیزم این چیزا رفع نمیشه 

اگر تهرانی تماس بگیر کلینیک آتیه تو ونک از دکتر علیرضا سالمی بتونی وقت بگیری عالیه خیلی خیلی دوست داشتنی و البته حرفه ایه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
ببین مشکل جسمی تا روحی خیلی فرق داره  روح باید به آرامش برسه  محبت کردن یکی از راه های ب ...

چون تو کودکی کمبود عاطفی داشته خودشم اوایل سرد برخورد میکرد ولی به شدت روحیه حساس و شکننده ای داره زودرنج از چیزی خیلی غمگین میشه یا خیلی به وجد میاد

قبلنا میگفت خوشم نمیاد کسی بهم  زیاد محبت کنه

به نظرم برو پیش یه روانشناس با این رویکرد اگر لازم بدونه میفرسته پیش روانکاو اما پیگیر باش ...این مش ...

وای ممنون عزیزم خدایی این روانشناسی که میگید خوبه 

موثر هست واقعا

چون تو کودکی کمبود عاطفی داشته خودشم اوایل سرد برخورد میکرد ولی به شدت روحیه حساس و شکننده ای داره ز ...

ببین منم همینجوری بودم 

ببین باورت میشه 

فقط دوس داشتم اسم یکی رو صدا بزنم اونم بهم بگه جانم 

ولی الان دیگه از همه چی گذشتم به بی محبتی عادت کردم

2738