2726

سلام برای مشکل اعصاب و روان همسرم تا به حال چند روان درمان و روانکاو مراجعه کردم اما هیچکدومشون موثر نبودند....همشون فقط پول تست الکی و چرت و پرت میگیرن...آخرشم دست به سرت میکنن ....

اکثرا کسی دلسوز مردم نیس کسی که برای منافع شخصیش کار نکنه و موقعیت مریض رو درنظر نگیره وجود نداره.... 

اگه کسی رو میشناسید حاذق باشه دلسوز باشه و یا اینکه خودتون نتیجه گرفتید معرفی کنید خواهشا خواهشا بدور از تبلیغ بی جا معرفی کنید دعای خیرم پشت و پناهتون هست

مرسی دوستان ❤

اگر مشکلش حاده بهتر اول از روانپزشک کمک بگیری 

روانکاو به تنهایی نمیتونه کمک کنه...مشخص شده مشکل چیه؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین نیاز به محبت داره  بهش محبت کن خوب میشه

من خدایی که هواشو دارم خودشم میگه تو اگه نبودی من نابود بودم 

خب تو گذشته و کودکی یه سری مسائل بوده با مشکلات امروزی گره خورده بدترش کرده 

2728
اگر مشکلش حاده بهتر اول از روانپزشک کمک بگیری  روانکاو به تنهایی نمیتونه کمک کنه...مشخص شده ...

روانپزشک بردم دارابی و علینژاد فقط یه پول مفت و قرص بیخود که قضیه جنسیشو کم کرده 

و اینکه مشکلاتش به خاطر ورشکستگی مالی و کلاه برداری خیلی حادتر شده

من خدایی که هواشو دارم خودشم میگه تو اگه نبودی من نابود بودم  خب تو گذشته و کودکی یه سری مسائل ...

ببین دکتر رو ول کن 

تا میتونی بهش محبت کن 

همه جوره حواست بهش باشه 

اگه خوب نشد پا من

روانپزشک بردم دارابی و علینژاد فقط یه پول مفت و قرص بیخود که قضیه جنسیشو کم کرده  و اینکه مشکل ...

خب چی تشخیص دادن؟

شما مگه دکتری عزیزم که میگی قرص بیخود!

ببین دکتر رو ول کن  تا میتونی بهش محبت کن  همه جوره حواست بهش باشه  اگه خوب نشد پا ...

آخه مگه بچه است که محبت کنم من در حد همسرش بهش محبت دارم همه جوره اوایل ازدواج حتی اعتمادبه نفس هم نداشت اما بعد از هشت ساله میگه تو زندگی منو نجات دادی من نمیتونم مثل مادرش باشم که

آخه مگه بچه است که محبت کنم من در حد همسرش بهش محبت دارم همه جوره اوایل ازدواج حتی اعتمادبه نفس هم ن ...

ببین میتونی 

مث خواهر مادر همسر 

اگه این کارو نکنی 

اوضاع از اینم بد تر میشه

میگن افسردگی  نه پزشک نیستم ولی ۴ ساله قرص مصرف کرده بدتر افسردش کرده حالاتش نگران کننده شده

اگر قرصاش همراه روان درمانی باشه خیلی بهتر جواب میگیره...برای تغییر اندازه قرصش هم مدام باید به پزشک مراجعه کنه... بهترم هست اگر مشکلاتش ریشه دار نیست پیش روان درمان با رویکرد سی بی تی بره

اگر قرصاش همراه روان درمانی باشه خیلی بهتر جواب میگیره...برای تغییر اندازه قرصش هم مدام باید به پزشک ...

این روان درمان با رویکرد سی بی تی چی هست نشنیدم میشه توضیح بدید....

شما پرشک هستید...!؟

این روان درمان با رویکرد سی بی تی چی هست نشنیدم میشه توضیح بدید.... شما پرشک هستید...!؟

سی بی تی زودتر از روانکاوی جواب میگیره.

درمان شناختی هست...اما روانکاوی دنبال ریشه یابی است و خیلی عمیق میشه تو گدشته به همین دلیل میگم اگر مشکل خیلی ریشه دار نیست سی بی تی رو امتحان کن 

من روانشناسی بالینی خوندم عزیزم.

2706