2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

يكي از فاميلامون و دخترشون البته زندگيشون خيلي خوبيه هم پولدار هم خوشكل سالم همه چي تموم من نميدونم چرا حسودن 🤨 

ولي بشدت حسود و متاسفانه هنوزم ياد نگرفتن حسادت نكنن حتي با وجود مشكلاتي كه براشون پيش اومد

2714

بدترین خصلتی که میتونه یه ادم داشته باشه سراغازتمام گناهان ازحسادت ادمی هرکاری رو بخاطرش انجام میده که شاید دورازذهن باشه 

خودم ضربه خوردم 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

حسادت خیلی عادله اول صاحب خودش و میکشه! کلا ۹۰٪ آدما بهت حسادت میکنن و خیرتو نمیخوان. من که ازدواج کردم وای دو تا از دوستام به حدی حسادت کردن .حالا ما ظاهرمون بقیه رو میکشه باطنمون خودمون و . چشمشون خورده بود به دو تا کادو که شوهرم خریده بود مدام استوری میزاشتن و بهم تیکه مینداختن. یا میرفتن بیرون مثلا خیلی داره مجردی بهشون حال میده فیلم میگرفتن خنده های الکی میزاشتن استوریشون 😂انگار چهار سالشونه

خودشون همه چیشون خوبه به چی حسودی میکنن؟

اين سوال منم هست 

دخترشون خيلي خوشكله ها هر چيم بخواد سريع السير تهييه ميشه با وجود خوشكلي حتي جديدا دماغ عمل كرده درصورتيكه اصلا نياد نداشت 

ولي حسودن به هركي خوشه حسودي ميكنن عجيبه برام واقعا 

با حسوديشون سعي ميكنن زندگي و به طرف زهر كنن ولي متاسفانه دودش تو چشم خودشون ميره

هركي هم هركار ميكنه اونا هم بايد انجام بدن 

يكي از فاميلامون و دخترشون البته زندگيشون خيلي خوبيه هم پولدار هم خوشكل سالم همه چي تموم من نميدونم ...

حسادت که فقط به دلیل نداشتن مال وخوشگلی و... بوجودنمیاد اینجورادما از درون خالی هستن خود باوری ندارن وقشنگ معلومه حس میکنن ادمی که بهشون حسودی میکنن ازشون سره 

ادم حسود خودخواه میخاد فقط توچشم باشه تاحتی به ناخون پاتم دقت داره وبخاطرش حسرت میکشه

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2706