2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خودم وسواس دارم اما مجرد هستم

وسواس باعث عصبی شدن و بددهنی میشه

باید وسواس درمان بشه

به چه وسواس داره؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2728

شوهرم خیلی بددهن و عصبیه جلو بچه هام بهم فحش زشت و ناموسی میده توهین میکنه به پدر و مادرم فحش میده .وسواس فکری هم گرفته شده نور علی نور. هر چه خوبان همه دارند شوهر من یک جا داره.

منم قبل دادگاه چند سال پیش کتک  میخوردم بار آخر ی زدم به سیم آخر رفتم دادگاه شکایتشو کردم و مهریمو گذاشتم اجرا .از اون موقع دیگه نمی زنه ولی هنوزم خیلی بد۰ دهنه

منم قبل دادگاه چند سال پیش کتک  میخوردم بار آخر ی زدم به سیم آخر رفتم دادگاه شکایتشو کردم و مهر ...

یه بار دیگه برو دادگاه بددهنی ش م بزاره کنار ،حتما باید زور بالا سرش باشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببرش پیش روانشناس چون به مرور بدتر میشه و اینکه جلوش کوتاه نیا

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2706